2737
2739
والا گفتم بالاتر ۳-۴ ملیون شاید هم بیشتر من پر مو نبودم و مثل شما صورتم با بند جوش میزد

عزیزم لیزر عوارض نداره ? مثلا واسه خانمی که هنوز بچه دار نشده واسه بچه اینده اش بد نیس? 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه...تاحالا استفاده نکردم

من هنوز ازدواج نکردم ، صورتم اصلاح نمیکنم 

اما دست و ران پام بعد اصلاح فوق العاده جوش میزد، قبل اصلاح اون جا ها رو با صابون انتی باکتریال میشورم ، بعد اصلاح فورا ژل بعد اصلاح سينره ميزنم ، 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
چند سال پیش یه رژ آمریکایی خریدم صد هزار تومن. بعد چند هفته گم شد....داغش رو دلمه😆

خخخ اگهی می زدی براش همراه با انعام برای یابنده 

2728
به من میگفت تا سه ماه مژه هات فر و حالت ریمل زده میشه.فقط دو سه روز اونم تا قبل آب زدن بعدشم شدم همو ...

برای من انقد زشت شده بود ک هر لحظه میشستم و چربش میکردم ک برگرده ب حالت اول‌‌ سه ماه طول کشید

من هنوز ازدواج نکردم ، صورتم اصلاح نمیکنم  اما دست و ران پام بعد اصلاح فوق العاده جوش میزد، قب ...

من رون پام موقعی اصلاح میکنم حالت دون دون قرمز میشه تادوسه روز

و زیرپوستی همچنان موهست

خیلی دپرسم میکنه

عقد بودیم همسرم درگیر خونه ساختن...زیاد بهش فشار نمی اوردم سر عیدی و نراسما اونم مر توقع شده بود سر همین چیزا بحثمون شد دیدم ای دل غافل من مراعات کیو میکنم.. اون موقع بابام نمیذاشت از همسرم چیزی بگیرم خودمم سر کار میرفتم ولی زد و ما رو دعوت کردن عروسی داداش جاریم...منم ب همسرم گفتم پول بده واسه لباس و ارایشگاه(هم لباس داشتم هم میتونستم خودم پول ارایشگاهمو بدم ولی حرصم گرفته بود از همسر قدر نشناسم) اونم کارتشو داد انتظار نداشت من اونعنه خرج کنم با دوستم رفتیم در عرض چند ساعت لباس مجلسی و کیف و لوازم ارایش وووو خریدیم فقط فرصت نشد کفش بگیرم و رفتم موهامو دوستم اکستنشن کرد ک اون موقع تازه مد شده بود هر کی میدید فک میکرد مشه ولی از مرتب بودنش شاخ در می اوردن...در عرض دو روز اونهمه خرح کردن خیلی حال داد بهم😊اونم از جیب همسر...اخیششش اهان اتلیه هم رفتم عکس گرفتم تنهایی😅

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2738
من رون پام موقعی اصلاح میکنم حالت دون دون قرمز میشه تادوسه روز و زیرپوستی همچنان موهست خیلی دپرسم ...

من اين کارا رو کردم جوش نمی زنه اگه هم بزنه خیلی کمتر 

فهمیدم اصلا به خودم اهمیت نمیدم اخه هیچی یادم نمیاد همش برا شوهرم بوده خرید گوشی و خرید کاپشن مارک و ... برا خودم هیچی

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

من هم دوسال پیش تو ترکیه ۲۰۰ دادم کتونی آدیداس.چندماه پیش هم ۳۰۰ دادم کرم دور چشم.شوهرم به قول شما بدعادت شده از بس که متعادل خرج کردم و ولخرج نبودم سر کرمه خیلی ناراحت بود من هم دعوا کردم باهاش😊

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای