2737
2739
چقد شد کلش؟؟؟ عوارض نداشت بعدش? 

عوارض اصلا نداشت

والا در عرض دو سه سال اینکار را کردم هزینه کلش را جمع نزدم راستش فکر کنم ۳-۴ ملیونی شد شایدم بیشتر

اگه همینجور پیش بره از پا میفتم خدایا ، قبل از اینکه از پا بیفتم دستمو بگیر. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی کتاب از نمایشگاه  خریدم ; اتفاقا خیلی کمکم کرد :) 

تا باشه از این ولخرجی ها 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2728
ی ساعت خریدم ۳۰۰ تو اوجی بی پولی ۵ مین بعدش از حرص زدم شکوندمش یبارم دستم نکردم

ای بابا تو هم مث دوستمی ، خو چرا از چیزی که خریدی لذت نمی بری ، با خود خوری فقط کام خودتو تلخ میکنی گلم 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
چقد شد الان دیگ مو نداری؟ کم موبودی یاپرمو؟ من ممنوعه و زیر بغل وصورت رو دلم میخاد من تا صورتم ب ...

والا گفتم بالاتر ۳-۴ ملیون شاید هم بیشتر

من پر مو نبودم و مثل شما صورتم با بند جوش میزد

اگه همینجور پیش بره از پا میفتم خدایا ، قبل از اینکه از پا بیفتم دستمو بگیر. 
2740
7 میلیون مامانم بهم داد یه قسمتی از ارثیه ام بود. به شوهرم نگفتم، 1 تومن دادم طلا، بقیه شو همرو رفتم ...

واااای چه کار بدی

ادم با ارثش لباس میخره

طلا میخریدی همه رو

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
طلا خریدم چند تکه دست دوم زمان احمدی نژادد گرون شد ۱۴۰ تومن دوتومن طلا خریدم هنوز دارمشون

طلا پارسال وقتی گرون شد تو اوجش 123تومن شد چطور دوره احمدی نژاد 140 تومن خریدی دوره احمدی موقعی که گرون شد 100هزار شد !!!!  

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
چقد شد الان دیگ مو نداری؟ کم موبودی یاپرمو؟ من ممنوعه و زیر بغل وصورت رو دلم میخاد من تا صورتم ب ...

عزیزم برای صورتت ژل بعد اصلاح استفاده میکنی ? 

من همیشه در حال ولخرجی ام اما خب خودم از ولخرجی خوشم میاد خصوصا در خرید و خوردن

به طور مثال  یکی از ولخرجی  های کوچیکم کرم پودر خریدم داخل مرداد از دبی ۲۲۱ درهم😊

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی