2733
2739

من تقریبا از 90 درصد خریدام راضی نیستم . چون همه جا رو می گردم باب میلم پیدا نمی کنم مجبورم یکی بخرم میام خونه می بینم اصلا نمی خوام بعد از این و اون می پرسم کی اینو می خواد . برداره . 

حدود ده سال پیش پسری که اومده بود ای دی اس ال ما رو نصب کن با چرب زبونی دو تا آنتی ویروس دونه ای 80 تومن بهم چپوند یکی برای لپ تاپ یکی کامپیوتر . مال لپ تاپو یک بارم استفاده نکردم و در واقع پولمو عینا ریختم تو جیب پارس آنلاین .

یه بارم چهر سال پیش برای لاغری رفتم کرایولیپولیز پول زیادی دادم یک گرم کم نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بارم چهار سال پیش 26 هزارتومناون موقع یه بالم لب کدلی خریدم . عین وازلین بود . هنوز که هنوزه خون خونمو می خوره که چرا این کارو کردم . الان لبمو با روغن خوراکی چیرب می کنم عذاب وجدان ندارم که مواد شیمیایی خوردم . خیلی هم براق و زیبا می شه و راضیم . اون فاجعه ترین ولخرجیم بود چیزی که هیچ نیازی بهش نیست . بوم لب . واقعا مسخره اس . مگر روغن کنجد خوراکی چه بدی داره . بوم لب چه مزیتی داره . نمی دونم ادما چرا پول خرج چیزای واقعا بی مورد می کنن

2728

وای من خدای ولخرجی ام یه عالمه مانتو داشتم بازم میرفتم یه عالمه میخریدم هزارتا ولخرجی دیگه دارم یادم نمیاد همشونم از پس اندازهای خودم میگرفتم

اولین امضا:برای مامان شدنم دعا کنید خدایا منو لایق نمیدونی که بهم بچه نمیدی ابان میشه ۵ ساله که  انتظار میکشم دیگه خسته شدممم                              دومین امضا:خدایا هزارمرتبه شکر بخاطر کنجد کوچولوم خدایا دل همه منتظران و نی نی سایتای عزیز رو شاد کن خدایا خودت دامنشون سبز کن لطفا برای سلامتی نی نیم و همه منتظرا دوتا صلوات😍                                سومین امضا:خدایا شکرت بخاطر اومدن دختر نازم درسته سختی کشیدم ولی بچم سالم اومد بغلم
2738

یه ولخرجی که دوران مجردی و دانشگاهم کردمو خیلی حس خوبی داشتم یه جفت کفش اسپرت 300 تومنی خریدم 6سال پیش کفشام خیلی تک بود هر کی میرسید میگفت کفشات چه خوشگله منم کلی ذوق میکردم

دقیقا عین مال من شبیه پاهای عنکبوت شده بود مژه هام

به من میگفت تا سه ماه مژه هات فر و حالت ریمل زده میشه.فقط دو سه روز اونم تا قبل آب زدن بعدشم شدم همونی ک بود.وقتی هم بهش گفتم گفت نه این بیشتر برای ویتامینه گفتم روز اول که میگفتید تا سه ماه اگه خوب مراقب باشید تا هفت ماه هم میمونه براتون من فقط برای حالت دار شدنش انجام دادم نه ویتامینش😒😒😒

2706