2733
2734
من یه اخلاق بد دارم هر چی بگیرم سه تا ازش میگیرم😂😂😂

تومنی یا من توام 🤤🤤🤤🤤

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۹۰۰ تومن موهام کراتینه کردم من متاسفانه عادت بد ولخرجی دارم 

راضی از موهات صافه شلاقی شد 

بعد چن وقت برگشت ریزش نگرفت

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

یه بار مجردیم خیال کردم خیلی پول دارم...چون تو حسابم پول دیدم....ذوق مرگ شدم...رفتم سریع شکممو ساکشن کردم...دوروز طول نکشید...حسابو خالی کردم...هفت سال پیش چهارتومن...تازه یه ماه بعد فهمیدم...این وامی بوده که از برادرم خواستم بگیره تا باهاش ماشینمو عوض کنم....هیچی دیگه هنوز نتونستم ماشینو عوض کنم و تا سیو شیش ماه قسط پس دادمو پشیمونی کشیدم....مخصوصا که چون زایمان نداشتم دکتر پوست شکممو دست نزد...و بعداز یه سال باز شکمه شداندازه اولش...کلیم زجر کشیده بودم

2738
یاد گرفتم برای خودم خرج کنم  خودم به خودم اهمیت ندم برای دیگرانم بی اهمیت میشم اصولا وقتی برا ...

دقیقا . انگار داری به خدا میگی من بهت خوشبینم و میدونم بازم بهم پول میدی پس امروزو با خیال راحت خرج میکنم 

خدایا شکرت برای همه چیز

5 سال پیش تازه عروس بودم خونواده شوهر گفتن پول میخای یا قربونی ( واسه عید قربان) گفتم پول،500 بهم دادن، رفتم عینک آفتابی خریدم 480! هنوزم میسوزم!!  چون ازش راضی هم نیستم، به هیشکی قیمت واقعیشو نگفتم، به همه گفتم 250،و همه گفتن چقد گرونه  

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏

چند سال پیش یه رژ لب قرمز خریدم که قبمتش بالا بود برا اون زمان در حالی که اصن ارایش نمیکردم اونموقع😐😐😐😆😆😆

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن

[QUOTE=69482802]

بله خدا میبینه بنده اش خوب خرج میکنه خوشحاله . مرتب و تمیزه . خوشش میاد میگه بزار بیشتر بهش بدم

بعد اونیکه خرج نمیکنه به خودش نمیرسه میگه اون که همین کم رو هم بلد نیست درست استفاده کنه چرا بیشتر بدم

البته درست خرج کردن با اسراف فرق داره 

بخورید و بیاشامید ولی اسراف نکنید