2737
2739
عنوان

داستان خواهر نامتعادل من

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 44 پست

چند روز پیش بهم میگفت جلوی شوهرم و مامانم وای چقدر صورتت ریخته شده و چاق شدی .. خیلی نفهمه و بیشعور..‌‌‌‌‌بعد بگم تو هم چقدر پیر و بد شدی دیگه کلا شر میشه میگن ظرفیت نداشتم

هیچگاه زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد
خب چرا یه وقتی که خودتون دوتا هستین باهاش حرف نمیزنی؟؟ مثلا بگو چرا فلان روز تو جمع اینطور گفت؟باشه ...

هزار بار به شوخی و جدی گفتم باز تکرار می‌کنه احمق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالمو دیگه داره بهم میزنه اگرم رابطمو  کم کنم آبروم جلوی شوهرم می‌ره خانوادم این مدلین ..و هم د ...

بهش بگو ابجي اب بريز همونجات ك سوخته

كاش ارزوي بزرگ شدنمو از خدا پس ميگرفتم چون هيچ چيز مثل بزرگ شدن نميتونه لبخنداي واقعيتو محو كنه
2728
2740

بعد جلو شوهرش همش باید ازش تعریف کنی خودش ...یه انتقاد کوچولو کنی می‌شوره پهنم می‌کنه با متلکاش و مسخره کردناش

عزیزم معلومه بهت حسادت میکنه و نمیخواد یهو جلو شوهرش یا بقیه خوب و خوشگل ب نظر بیای

درکت میکنم چون خودم هم یه خواهر بزرگتر اینجوری دارم

باهاش رسمی برخورد کن و نزار از زندگیت و کارات سر دربیاره یه جورایی وقتی چیزی سوال میکنه بپیچونش و در مقابل این حرفاش فقط لبخند بزن نقطه ضعف دستش نده ک کارت زاره

چون کمبود داره سعی کن پیش شوهرش هی تعریفشو کنی،قیافه تیپ و این چیزا یه کم اعتماد به نفس بگیره اذیتت ...

آخه خیر سرش خواهرمه ..این حرفا نباید بینمون باشه خاک بر سرش چقدر من بیچاارم

2706