2737
2734
عنوان

داستان خواهر نامتعادل من

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 44 پست

خاله منم اینطوری بود همش پیش شوهرم ضایعم میکرد

چون حسادتمو میکرد من زودترازش ازدواج کردم. خودش سن بالا بود. 

همش با شوخی و متلک ضایعم میکرد

کاش دمم میشکست بین میلیونها اسپرم اول نمیشدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره ولی معلومه عصبانیم همه میگن ظرفیت داشته باش

یکم روخودت کارکن که عصبانیتت مشخص نشه وبتونی یه جمله کوبنده بش بگی.حتی توهین هم نکن اما نیمه شوخی ونیمه جدی انتقادکن به یه چیزیش.اونوقت میفهمه چقدبده خودشم این کارومیکنه

2728
یکم روخودت کارکن که عصبانیتت مشخص نشه وبتونی یه جمله کوبنده بش بگی.حتی توهین هم نکن اما نیمه شوخی ون ...

باید سعی کنیم ...زود دستم میلرزه عصبانی جواب میدم 

هیچگاه زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد
باید سعی کنیم ...زود دستم میلرزه عصبانی جواب میدم 

میدونم چی میگی.سعی کن ارتباطتتوباش کمترکنی که ارامشت بیشتربشه...رفت وامدباخانواده بایدیه حس ارامش وذوق وسبکی به ادم بده نه استرس وعصبانیت 

یبار چهار ماه پیش نامرتب بودم یه پوستیژ موی طبیعی داشتم گذاشتم سرم مشکی همرنگ موهام تو جمع...هی یجوری که همه بشنون بخنده می‌گفت ...عع موهات چقدر یدفه خوب و پر پشت شده وای چه رشدی چه مویی مال خودته..‌‌‌‌‌‌‌میشه دست زد؟؟اینا رو با خنده و مثلاً بامزه و شوخی می‌گفت...اما همه فهمیدن پوستیژه من مردم از خجالت...‌

2738

بچه ها من بارها شوخی و جدی بهش گفتم بدم میاد ...دوبار پارسال قهر کردم تو جمع پاشدم رفتم ...اما بعدش حالت مادرمو بخودش میگیره و عنوان می‌کنه بابا حساس شدی چقدر برو دکتر ..اعصابت ضعیف شده...خانوادمم تایید میکنن..مامانم واسه اعصاب ضعیفم افسوس میخوره

میدونم چی میگی.سعی کن ارتباطتتوباش کمترکنی که ارامشت بیشتربشه...رفت وامدباخانواده بایدیه حس ارامش وذ ...

آره عزیزم همینکارو میکنم

خاله بزرگه منم به مامانم حمله هايي ميزنه اما از مال خواهر شما يه مقدار ملو تر، اما اينو همه ميدونن به خاطر اينه كه دقيقا تو همه مهمونيا اينا از سليقه و اشپزي و  رفتار مامانم تعريف ميكنن و اون دو قدم عقب تره٠ همه ميگن حتي اقاجونم٠

خداجانم خودت بهم كمك كن   
شایدهم هرروز زنگ میزنه سر از کارت دربیاره ولی مستقیم نمیتونه بگه‌که حال خودت و بچه ات رو بهونه میکنه

اونکه زنگ میزنه ببینه چخبره آره ...آخه خانه داره و بیکار...خبر از کسی میگیره بهمه خانواده مخابره میکنه

آره عزیزم ...میگه وای شوخی بود چقدر حساسی

سلام بهش بگو حرف نزنی قشنگ تری، یا بهش بگو خیلی فکر کردی؟ ماهی بخور فسفر داره برای مغزت خوبه 😂

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
2706