2737
2739
عنوان

کیا شهر غریب هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه روی صحبتشون با طرف مقابل باشه آره ولی در غیر اینصورت لزومی نداره حرفای بین خودشونو فارسی بگن که

من ۲تا همکار ترک داشتم

هیچ وقت جلوی من ترکی صحبت نمیکردن

از نظرخودشون هم ی جور توهین بود

اشکال نداره البته توجه داشته باش ترکها یه مقدار تعصب دارن وگرنه آدمهای بدی نیستن و هر قدر شهر کوچیکت ...

ن بابا همشون همینطورن فکر میکنن فقط خودشون خوبن دلم پوسید تو این شهر 

2731
اگه روی صحبتشون با طرف مقابل باشه آره ولی در غیر اینصورت لزومی نداره حرفای بین خودشونو فارسی بگن که

حرف شما درست 

اما مثلا محیط کار من سه تا خانم بودن پارسال که فارس نبودن اما اکثرا فارسی حرف میزدن که من ناراحت نشم 

یا شوهرمن کرد هستش هر وقت تو جمع اقوامشون هستیم بخاطر من فارسی حرف میزنن البته نه کلا اما اکثرا

چی بگم خواهر دلم خوووون وقتی مادر دختره اونجوری گفت دلم پر غصه شد

غصه نخور 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740
واقعا سخته نمیشه انتقالی بگیرید  واسه کار پدرت اونجایید

اره ن نمیشه شوهرمم الان  اونده اینجا برای دلگرمیم میگه شاید ی روز برگردیم 

مامانم ارتباط نداره با کسی از اول اینجوری بوده ولی من دلم برای دوستام تنگ شده

تنهایی خیلی بده مخصوصا اگه مردم شهری ک هستی توش اینجوری باشن

درسته غریبی سخته

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

عزیزم در مورد سردی روابط ربطی به غریبه ای و آشنایی ندارن کلا مردم طوری شدن که با فامیل خودشون هم دیگه کمتر رفت و آمد دارن چه برسه به آشنا و همسایه و دوست ،،،من که دیگه داخل شهر خودمم  شهر غریب نیستم با هیچ همسایه ای رفت و امد ندارم فقط دوستان خانوادگی و خانواده خودمون 

2706