2410
2553
عنوان

کیا شهر غریب هستن؟

255 بازدید | 30 پست

ما ۴ ساله اوندیم یه شهر ترک زبان

اوایل تو مدرسه خیلی اذیت میکردن و برای اذیت کردنم ترکی حرف میزدن

شهرش مذهبی هستن و اصلا خانواده ها اجازه رفتو امد و نمیدادن مخصوصا با ما ک غریب بودیم بار ها شده مامدن های دوستام جلوخودم دخترشونو دعوا کردن به خاطر این که تا جلو در خونه ما  اومدن  و هرچی دلشون خواست  جلو خودم بارم کردن ب دخترشون میگفتن ک نمیکی اسمت بد در بره یا ب دزدنت یا موادی بشی تو این هارو نمیشناسی چرا رفتی جلو در خونشون 

حتی این شهر خیلی پارتی بازی میشه تو مدرسه چون شهر کوچیکیه و همه همو میشناسن و اکثرا فامیل هستن وب غریبه اعتماد نمیکنن و دوست نمیشن 

خیلی دلم برای شهرم تنگ شده خیلی

برای دوستام

برای فامیلامون

خیلی دلم گرفته تو این شهر

منم ایرانی هستم منم از همین اب و خاکم واقعا طرز بخوردشون صحیح نیس

با هرکی میخوای دوست شی خانوادش ارتباط و قطع میکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وااا چه بی فرهنگن بخدا 

من بچه بودم شهر دیگه ای بودیم واسه کار پدرم اذیت میشدیم واسه غریبی اما هرگز توهین نمیکردن 

من تهرانی هستم و شوهرم اهل یه شهر دیگه که اهل سنت هستن باور کن میریم اونجا تو مساجدشون نماز میخونم هیچی بد نیستن حتی احترام بیشتر میزارن 

اون دوره گذشته حالا نژاد مهم نیست و اعتقادات هر کسی هم براش مهمه

2714
من از رفتار اونا اطلاعی ندارم ولی خب ترکا بین خودشون ترکی صحبت میکنن نمیشه که بخاطر یه نفر فارسی حرف ...

ن عزیزم فارسی حرف میزدن بعد میگفتن بچه ها بیاین ... اذیت کنیم بعد ب من نگاه میکردن من ک حالیم نمیشد یه چیز میگفتن بعد میخندیدن یه سری گفتم الان میرم حرفتو ب ندیر میگم معنیشو بگه دیدم التماس کرد نگو بعد ک فهمیدم نعنیش ی فحش بد میشد

من از رفتار اونا اطلاعی ندارم ولی خب ترکا بین خودشون ترکی صحبت میکنن نمیشه که بخاطر یه نفر فارسی حرف ...

من ترکها رو دوست دارم اما ادب حکم میکنه اون موقع فارسی حرف بزنن 

من ترکها رو دوست دارم اما ادب حکم میکنه اون موقع فارسی حرف بزنن 

اگه روی صحبتشون با طرف مقابل باشه آره ولی در غیر اینصورت لزومی نداره حرفای بین خودشونو فارسی بگن که

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
۱۹ سالمه

اشکال نداره البته توجه داشته باش ترکها یه مقدار تعصب دارن وگرنه آدمهای بدی نیستن و هر قدر شهر کوچیکتر باشه این‌ مسائل بیشتره

کاش بری پیش مادر اون دختره و ازش بپرس چرا ؟

شاید چیزی شنیدن

2706