2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

همه رو میبخشم تو زندگیم الا یه نفرو..دلم تا قیامت ازش صاف نمیشه .هرچند زندگیش گلستانه و از من جلوتره.کربلا و مشهد و حج و زیارت میره و نذر و نذورات میده و...

ولی دل منو سخخخت شکسته.هیچ وقت نمیبخشمش

خدایا شکرت...واسه همه مهربونیات❤❤🌹
2738

بستگي داره موضوع چي باشه و طرف مقابلت كي باشه

سه تا از نزديكاي من پشت سر من حرفاي خيلي بدي زده بودن  و كلي داستان 

من ارتباطمو كاملا قطع كردم و فراموششون كردم يعني ته دلم ببخشيدمشون ولي ديگه نخراستم هيچ جايي توي زندگيم داشته باشن 

بخشیدن یعنی تو از اون شخص عاقل تر و آگاه تری. اول ب سختی میبخشیدم و این یعنی من شب و روز درگیر آدما و کاراشون بودم و تو گذشته سیر میکردم به کمک همسرم یاد گرفتم ببخشم و این تمرین سختی بود.الان کمتر ناراحت میشم از تهمت ناموسی بالاتر؟ مادرشوهرم بهم تهمت ناموسی زد و من ککم نگزید در عوض واسش دعا کردم خدا از سر تقصیرش بگذره و گفتم من حلال کردمش. اما اگر قبلا میشنیدم ی چیزی دربارم گفتن با شوهر بیچارم دعوا میکردم سر مامانش اون میگفت من ک طرف توام و ازت دفاع کردم چرا منو اذیت میکنی بعد دیدم اون همینو میخواد ک رابطه ما بد شه خلاصه بخشش ب نفع خودته

2706