2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه رو میبخشم تو زندگیم الا یه نفرو..دلم تا قیامت ازش صاف نمیشه .هرچند زندگیش گلستانه و از من جلوتره.کربلا و مشهد و حج و زیارت میره و نذر و نذورات میده و...

ولی دل منو سخخخت شکسته.هیچ وقت نمیبخشمش

خدایا شکرت...واسه همه مهربونیات❤❤🌹
2740

بستگي داره موضوع چي باشه و طرف مقابلت كي باشه

سه تا از نزديكاي من پشت سر من حرفاي خيلي بدي زده بودن  و كلي داستان 

من ارتباطمو كاملا قطع كردم و فراموششون كردم يعني ته دلم ببخشيدمشون ولي ديگه نخراستم هيچ جايي توي زندگيم داشته باشن 

بخشیدن یعنی تو از اون شخص عاقل تر و آگاه تری. اول ب سختی میبخشیدم و این یعنی من شب و روز درگیر آدما و کاراشون بودم و تو گذشته سیر میکردم به کمک همسرم یاد گرفتم ببخشم و این تمرین سختی بود.الان کمتر ناراحت میشم از تهمت ناموسی بالاتر؟ مادرشوهرم بهم تهمت ناموسی زد و من ککم نگزید در عوض واسش دعا کردم خدا از سر تقصیرش بگذره و گفتم من حلال کردمش. اما اگر قبلا میشنیدم ی چیزی دربارم گفتن با شوهر بیچارم دعوا میکردم سر مامانش اون میگفت من ک طرف توام و ازت دفاع کردم چرا منو اذیت میکنی بعد دیدم اون همینو میخواد ک رابطه ما بد شه خلاصه بخشش ب نفع خودته

2706