2733
2734

هدفم از زدن این تاپیک،شنیدن موفقیتهای دوستان هست و اینکه از نظر خودتون رمز این موفقیت چی میتونه باشه،بگین خاااااانومای گل که ماهم استفاده کنیم😍😘و توی زندگیمون بکار بگیریمش😍❤💕

خوشگل خانومای موفق فرقی نمیکنه توی چه زمینه ای باشه،کارتون،خونه داریتون،بچه داریتون،اداب معاشرتتون،زندگی زناشوییتون...

بیشتر یه حالت چالشی داره که فکر کنیم اصلا موفق هستیم و به خودباوری برسیم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تو شيرينى پزى و كيك پزى حرفه اى هستم و طراحى و نقاشى همشونم استعداد خودمه كلاسم اصلا نرفتم 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2740

همه به رابطه خوبی که بینمون هست غبطه میخورن بارها به زبون اوردن مخصوصا جاری😁😁😁

۵ساله هنوز مثل دوران نامزدی هوامو داره تو جمع و هیچکس اخممون رو ندیده هنوز

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

خونه خريديم. يه نفري بود كه زماني من به شوهرم جواب بله دادم اينقدر مسخره كرد و تحصيلات شوهرمو تو سرم كوبيد ولي الان وقتي ميبينه منو همسرم بدونه ذره اي كمك كسي تونستيم خونه بخريم و زندگيمونو روبه راه كنيم داره منفجر ميشه و هنوزم كه هنوزه يهحرفايي ميزنه كه برام ذره اي مهم نيست. 

خداياشكرت....❤️ 

هیچی من موفقیت خاصی نداشتم متاسفانه 

البته مامانم میگه تو کمال گرایی به خاطر همین راضی نیستی 

مامانم میگه ارشد داری ایلتس داری ماشین داری شوهر خوب داری یعنی موفقی ولی من واقعاااا با این چیزا حال نمیکنم 

احساس میکنم ارشد بیخود بوده 

زبان یاد گرفتنم طول کشید باید زودتر میگرفتم 

ماشینمو باید بهتر انتخاب میکردم 

فکر هم نمیکنم کسی غبطه زندگیمو بخووره 

هیچکس اندازه من زندگیش به چشم دیگران نیومدبااینکه خدامیدونه اصلااهل پزدادن نبودم

خواهرای گلم خواهش میکنم نزاریدزندگیتون به چشم بیادیاخدای نکرده موردحسادت

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

والا من زندگی عادیم رو دارم همینکه به هم احترام میزاریم متاسفانه باعث کدورت یه سری از خانم ها ی فامیل شده 

که من عیب رو در خودشون میبینم چون قاعدتا شوهر من و من هم ایرادهایی داریم ولی رو خوبی های هم تمرکز میکنیم 

ولی اونها همش از شوهرشون ایراد میگیرن و قدر زندگی خوبشون رو نمیدونن متاسفانه 

این که باعث کدورت اون ها شده رو هم مادرشوهرم بهم گفتن

2706