2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

داداشم مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی آورد، دختر خالم هم فرهنگیان الاهیات تو این کنکور نود و هفت، خودمم که سه سال پیش شیمی دارویی آوردم 

خدایا منو به خواستم برسون خواهش میکنم 

مدیریت بازرگانی قطعا بازار کار بهتری داره، باید ببینن اولویت خودشون کدومه، بازار کار یا هزینه

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2740

به نظر من دولتی بهتره هم هزینه نداره هم رشته بهتری قبول شده حالا دیگه بستگی به علاقه خودش داره و اینکه می‌تونه شهر دور رو با مشکلاتش قبول کنه یا نه.من که خودم شهرستان دیگه درس خوندم و واقعا پشیمون هم نیستم کلی درس زندگی یاد گرفتم تو دانشگاه که چیزی یاد نمی‌گیری 😬

در هر صورت كار نيست حداقل بره دولتي كه شهريه نده

موافقم

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

اگه هزینه مهم نیست

همون مدیریت بازرگانی بهتر هست

تازه شهر خودش هم هست

اون یکی دیگه هم دولتیه ولی همونقدر باید پول رفت امد. جا و اینا بده

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

در هر صورت بیکاره

بره دولتی لااقل شهریه نده

البته اگه بابلسر نزدیکن بره

چون هزینه ی خوابگاه وسلف ورفت آمد خودش اندازه آزاد میشه

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز