2737
2734
عنوان

عشق ی طرفه.... چی کار کنم ؟؟؟

435 بازدید | 51 پست

من حدود چند سالی میشه از ی پسری خوشم میاد ی مدت ی نشانه هایی میفرستاد از اینکه اونم خوشش میاد ولی جلو نمیومد

ی مدتی میشد باز ی سری چیزها ازشون دیدم بعد ی مدت دوری که فکرم رو به خودش مشغول کرد

یک واسطه ای به شکل غیر مستقیم بهشون موضوع رو مطرح کردن دیگه ازشون خبری نشده.. خیلی نگرانم میشه برام دعا کنید 

به نظرتون کار اشتباهی کردم به واسطه گفتم؟؟

همه میگن پسری که دختری را بخواد زمین و زمان رو بهم میدوزه و میاد جلو خودش... یعنی دوستم نداشته نه؟؟؟

مثلِ بارانِ بهاری که نمی‌گوید کِی...... بی خبر در بزن و سرزده از راه برس (لطفا بگین الهی آمین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشق یطرفه واسه همه پیش میاد حتی من....

ولی من دارم رو غرورم کار می کنم قدر خودتو بدون ارزش نده ب پسر جماعت

امیدوارم تا دیر نشده بفهمی 

جریمه ندی

آسمون شهر ما خدایی نداشت!💔🌌
2728

الکی منتظر کسی نمون اون اگر میخواست میومد جلو

بابام میگفت هییییییچ وقت توی چشم کسی نگاه نکن و اجازه نده قبل از اینکه از فیـلتر هایی که داری عبور کنه به حریم مقدس قلبت نفوذ پیدا کنه 

میگفت عشق ترسناک ترین اتفاق خوبیه که میتونه برات بیفته پس خیلی محتاطانه قدم بردار و تا زمانی که منطقت جلوتر نبوده اجازه نده دل برات تصمیم بگیره 

کار قلب فکر کردن نیست 

کار قلب تپیدنه

نذار قلبت کار مغزتو بکنه و برات تصمیم بگیره

علاقه مند شدن به کسی که ابراز محبت نکرده و نمیدونی بهت علاقه داره یا نه اشتباست اصلا نباید اجازه میدادی به خودت که جوری بهش علاقه مند بشی که کنار خودت تصورش کنی

این خیال پردازی ها اشتباست

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
اینم یبگم ما هر دومون مذهبی هستیم خصوصا ایشوووون

هیچوقت به واسطه اعتمادنکن....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بنظر من هیچ مردی ارزش نداره که دختری بره طرفش

اصولا مردا باید بیان جلو بعد دختر ببین ایا لایقه یانه

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
چند سالتونه وایشون چند سالشه شاید شرایط خواستگاری نداره یا سن شما هنوز کمه

همسن هستیم 29

مثلِ بارانِ بهاری که نمی‌گوید کِی...... بی خبر در بزن و سرزده از راه برس (لطفا بگین الهی آمین)
2740

حتما عشقق معمولیه یا سن پایینه و فکر میکنه خانوادش همراهش نمیشن یا اینک دستش خالیه شما تا وقتی جلو نیومده کاملا بهش زیاد فکر نکن پسرا ناراحت نشی ها از این عشق ها زیاد تجربه میکنن تا اینک یکی و بخان انتخاب کنن و برن جلو

الکی منتظر کسی نمون اون اگر میخواست میومد جلو بابام میگفت هییییییچ وقت توی چشم کسی نگاه نکن و اجازه ...

چه قدر حرف هاتون خوبه

راستش اون سال های اول شک نداشتم من رو میخواد ولی من شرایطش رو نداشتم به خاط همین اصلا توجه نمی کردم بهش ولی این مدت اخیر که دوباره پیداش شد خوب منم بدم نمیومد ولی نمیفهم چرا نمیگه یا اصلا علاقه است یا چیز دیگه

2706