2733
2734
عنوان

عشق ی طرفه.... چی کار کنم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 51 پست
از نظر سنی که هردو شرایطشو دارین خوب اما به نگاه نمیشه اطمینان کرد کاش پیش قدم شه 

تروخدا برام دعا کنید 

پسر خوب و قابلیه ....

مثلِ بارانِ بهاری که نمی‌گوید کِی...... بی خبر در بزن و سرزده از راه برس (لطفا بگین الهی آمین)
شاید داره سبک‌سنگین میکنه خودم یکیو میشناختم پسره وقتی فهمید تقریبا یسال داشت فکر میکرد و شرایطشو جو ...

خیلی عاقل و محتاط هست

و خیلی مذهبی

میدونم بی گدار به اب نمیزنه ولی خوب من رو از دوران دانشگاه میشناسه

مثلِ بارانِ بهاری که نمی‌گوید کِی...... بی خبر در بزن و سرزده از راه برس (لطفا بگین الهی آمین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
انشالله اگه خیرتون تو این کاره به حق آقا امام حسین ع حاجتتون روا شه انشالله

مرررسی دوستم

خیلی عاقل و محتاط هست و خیلی مذهبی میدونم بی گدار به اب نمیزنه ولی خوب من رو از دوران دانشگاه میشن ...

انشالله که قسمتت باشه توهم به فکر خودت باش به خودت برس شاد زندگی کن هرچی خدا بخاد

تروخدا برام دعا کنید  پسر خوب و قابلیه ....

اصلا و ابدا این موضوع رو تا باطرف زندگی نکنی یا سفر نری نمیشه فهمید 

بی خود خودتو بااین حرفا مشغول نکن 

اگه کسی بخوادت میاد جلو 

نخوادتم شاید بیاد اما 90%احتمال اینکه بخوره تو ذوقت واونی که میخوای نباشه هست و 99%هم میزنه تو سرت موضوع نخواستنش رو

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
اصلا و ابدا این موضوع رو تا باطرف زندگی نکنی یا سفر نری نمیشه فهمید  بی خود خودتو بااین حرفا م ...

اگر نمیخواد من نمیخوامش

من تو همه این سال ها سعی کردم بهش فکر نکنم باهاش هیچ ارتباطی نداشتم هر چی بوده اول از سمت اون بوده

ولی خوب سن من سنی نیست که بخوام بهش فرصت بدم

دوست ندارم بین زمین و اسمون باشم

بدیس اینه که خود من هم به واسطه نگفتم یکی از دوستام گفته و الان اصلا نمیدونم دقیقا بینشون چی گذشته ، من خودم رو اصلا وارد ماجرا نکردم

الان غرورم اجازه نمیده از واسط یا دوستم بپرسم

دوست نداره دنبال عشق یه طرفه نرو  بذار کسی بیاد تو زندگیت که برای به دست اوردنت جون بده

آخ گفتی ! آخ گفتی ! دقیقا مردی که دوستت داره و برای به دست آوردنت تلاش میکنه خودواقعیتو می خواد همیشه یه ریتم خوشبختی داره زندگیت تا اینکه تو یه مرد مغرور و جذاب رو انتخاب کنی ! و فک کنی خیلی قهرمانی 

2706