2737
2739
عنوان

کیا به فکر مهاجرتن.

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 67 پست

منم خیلی دوست دارم برم 

به همسرمم پیشنهاد کار شد 

ولی ترسید ردش کرد😕😐

تو این جور چیزا متاسفانه ریسک پذیر نیست

از اون روز تا حالا هی حسرت میخورم چرا قبول نکرد😤

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مجردم برای فرصت مطالعاتی میرم ، حدود50 خرجم شده تا حالا من با دلار3900 اقدام کردم الان با این قیم ...

با فرصت مطالعاتی بری میشه بعدا برای اقامت دائم اقدام کرد؟ کسی رو میشناسید که این کارو کرده باشه؟ لطفا اگه راهش رو بلدی توضیح بده

با قدرت و توکل داریم تمام سختی ها رو پشت سر میذاریم
2731
با فرصت مطالعاتی بری میشه بعدا برای اقامت دائم اقدام کرد؟ کسی رو میشناسید که این کارو کرده باشه؟ لطف ...

بله در حدود دوسال ویزا دارم، برمیگردم ایران و با توجه به ویزای دوسالم برای کار اقدام میکنم

الان برای رفتن دوستان از کشور اروپایی بگذرید که اقامت بسیار سخت شده اگر تصمیم جدی رفتن دارید با کشور ارمنستان و گرجستان شروع کنید که هزینه زندگی پایین تره از ایران

اگه سنت پایینه میارزه ولی تو سنو سال مثلا 30 35 سال بنظرم از صفر تازه شروع کردن خیلی سخته

درسنه هرچی سن پایینتر باشه بهتره. ولی به خدا فقط توایران 35 سال سن زیادیه. اونقدر تو گوشمون خوندن که احساس پیری میکنیم تو این سن. خواهر من استرالیاست. میگه اینجا خیلی از خانوما تو 50 سالگی تازه به فکر بچه دار شدن میافتن

من خیلی دوست دارم برم ی کشور همسایه مثل عمان ... اما همسرم عاشق ایرانه .. منم عاشق ایرانم هیچ جای دنیا وطن خود ادم نمیشه اما بچه ام از آیندش میترسم 

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
2738
درسنه هرچی سن پایینتر باشه بهتره. ولی به خدا فقط توایران 35 سال سن زیادیه. اونقدر تو گوشمون خوندن که ...

اگر اونجا کسی دارید با دعوت نامه بسیار کارها حل میشه مثل انتقال پول و تقاضای سفارت

درسنه هرچی سن پایینتر باشه بهتره. ولی به خدا فقط توایران 35 سال سن زیادیه. اونقدر تو گوشمون خوندن که ...

نمیگم سن زیادیه عزیزم .جوونه حتی تا 50 سالم ولی تو خود خارج از ایرانم از سنای 20 اینا شرول میکنن واسه ساختن زندگیشون.دیگه با چندتا بچه و خانواده اینکه از صفر شروع کنی سخته .نمیگم نمیشه میگم سخته چون واقعا هست

من خیلی دوست دارم برم ی کشور همسایه مثل عمان ... اما همسرم عاشق ایرانه .. منم عاشق ایرانم هیچ جای دن ...

دقیقا بزرگترین دلیل مام اینده ست. البته هم اینده خوودمون هم پسرمون.. به خدا خودمونم هنوز جوونیم. الان باید تو اوج امید و ارزوهامون زندگی میکردیم. نه اینجوری

2706