2733
2739
عنوان

کیا به فکر مهاجرتن.

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 67 پست
بله در حدود دوسال ویزا دارم، برمیگردم ایران و با توجه به ویزای دوسالم برای کار اقدام میکنم

منظورم راهی بود که دیگه برنگردی ایران. از همونجا اقدام کنی

با قدرت و توکل داریم تمام سختی ها رو پشت سر میذاریم

الان بهترین جا کانادا هست دختر خاله هام و پسر عمو هام چنتاشون قبلا رفتن خیلی راضین اونقدی ک اینجا میان دل تو دلشون نیست برگردن 

ولی همه با حداقل سرمایه ی۶۰۰ملیون رفتن اونم اون موقع 

من پولام و جم کنم خیلی دلم میخاد برم هم‌خودم هم شوهرم 

آلمانم داره پناهنده میگیره ولی اونجا خوب نیست پناهندگی کلا خوب نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

i want to reset...

مرسی که گفتی

دقت نکرده بودم جا انداختمش😘

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2731
بچه ها برای قانونی رفتن از طریق ویزای کار باید حتما تو حسابتون پول باشه تا سفارت ویزا بده؟

برای ویزای مهارت نه. اون ویزای گردشگری تا جایی که من اطلاع دارم. ولی کلا خودت باید یه کم پول داشته باشی تا چند ماه که کار پیدا میشه. 

با قدرت و توکل داریم تمام سختی ها رو پشت سر میذاریم
الان برای رفتن دوستان از کشور اروپایی بگذرید که اقامت بسیار سخت شده اگر تصمیم جدی رفتن دارید با کشور ...

عزیزم آدم اگه میخواد ریسک بکنه، درست حسابی میکنه، میره یه جایی که بتونه آخرش به یه آرامش و ثباتی میرسه تو زندگی...صرفا فرار کردن نیست که...

ارمنستان و گرجستان چی دارن خودشون که آدم مهاجرت کنه؟ گرجستان خودشون شغل ندارن، این همه ایرانی بره اونجا چیکار کنن؟ چه جوری امرار معاش کنن؟

2740
منظورم راهی بود که دیگه برنگردی ایران. از همونجا اقدام کنی

بله کلا اپلای دانشگاه از کشور مد نظر بگیرید این برای تحصیل

یا برای رفتن خانوادگی یک شرکت با ملک یا برند ثبت کنید که بتونید راحت همگی برید

یا همسرتون یکسالی مشغول کار بشند در کشور مدنظر و برای شما اقدام کنند

یا زوج هایی که بچه میارند و سریع اقامت میگیرند

و یا کشور المان الان داره نیرو میگیره در یک سری رشته و فن خاص از این طریقم میشه

دقیقا بزرگترین دلیل مام اینده ست. البته هم اینده خوودمون هم پسرمون.. به خدا خودمونم هنوز جوونیم. الا ...

بله حق باشماست ... خدا از باعث و بانی این وضعیت نگذره ... همه جا مردمو پیش کش می کنن اما ی بار از رفاه مردم صحبت نمی کنن ... اما تا یکی تهدیدشون می کنه ما میشیم ملت همیشه در صحنه...ملت مقاوم ملت پوست کلفت

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
اگه پول تو دستته کانادا عالیه پول زیاد 

پول زیاد مثلا چقدر؟؟؟

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  

من به هر کی میگم خندش میگیره و میگه خارج رفتنم الکی نیستاااا الان اونجا ما بریم میشیم فقیر اون کشور ولی من مطمئنم یه روزی میرم میخوام از طریق بورسیه ی تحصیلی برم تو دانشگاه خیلی خیلی درس میخونم حالا ببینم اصن چه رشته ای قبول میشمااااا😁😁😁

بر سرِ آنچه هیچکس نمی‌بیند، چه می‌‌آید؟! رشد می‌کند 🌱
عزیزم آدم اگه میخواد ریسک بکنه، درست حسابی میکنه، میره یه جایی که بتونه آخرش به یه آرامش و ثباتی میر ...

دقیقا از چاله تو چاه افتادنه حتی ترکیه بخواد ادم بره چه برسه اونها

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋