2733
2739
عنوان

قهر با همسر😔با سیاستا بیاند لطفا

623 بازدید | 76 پست

سلام 

دیشب همسرم رفته بود کمک واس هیئت زدن و تا ساعت 2و نیم شب نیومد و من تنها بودم با این وضعیتم.ن زنگی زد خبر بده ن پیامی.منم خوابم برد تا 2 و نیم ک اومد.از اونجا ک دوشب بود ک کنار هم نبودیم انتظار داشتم با این ک دلخورم بیاد بغلم کنه ولی نیومد و فوری خوابید منم بیدارش کردم و بهش گله کردم ک منو با این وضع تنها گذاشتی ی خبر ندادی منم تا اونموقع گشنه ک بیاد باهم بخوریم غذا ولی آقا اونجا شام خورده بود.بعد ک من گله کردم کلی سرم داد زد ک خستم و فلان و خوابید.منم تا صب گریه کردم.حالا اس داده معذرت خواهی کرده.

بنظرتون چجوری برخورد کنم؟

💗یه صلوات واس حاجتم میفرستید💗

خدایی دو شب شوهرتو بیدار کردی گله کردی?!!!

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من اگه از قبل قهر نبودیم خودم میرفتم بغلش میکردم میخوابیدم....

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2740

خداوکیلی نصف شب بیدارش کردی ک فقط گله کنی؟؟؟؟

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
2706