2737
2739

با کوچکترین باد به پیشونیم سردرد میشم

خسته شدم

دعاتون میکنم 

اگع چیزی بلدید بگید خیر ببینید

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

من این کارهارو میکنم تا ۶۰ ۷۰ درصد بهتر میشم

بخور اکالیپتوس و نعنا؛ بعدش بلافاصله میپوشونم صورت و سرمو که سرما نره وقتی منافذ بازه

موهام رو از حمون که میام با حوله میپوشونم و بلافاصله حتی بعضی موقع ها تو حموم سشوار میکشم

روغن سیاه دونه و بنفشه رو هرشب به پیشونی و صورتم میزنم ماساژ میدم

چای نعنا هم زیاد میخورم

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تاپیکمو بخون

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

آب نمک قرقره کن به ته حلقت برسون خیلی موثره، سرو پیشونیتو گرم نگه دار و دور از باد ، موهات و بعد حموم کامل خشک کن، در کل پیشگیری و درمان نداره

❤یاالله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک❤
2740