2733
2739
عنوان

قهر با همسر😔با سیاستا بیاند لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 76 پست

با آرامش بهشون بگید ک

چشم انتظارشون بودید ک شام رو کنار هم باشید

نگران شون بودید و .....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا خب؟نباید حداقل ی زنگ بزنه ک شام بخور منتظر نمون یا حالمو بپرسه آخه باردارم

خودت زنگ میزدی خوب

حس میکنم زیادی لوسی

کار تایپ،پاورپوینت،تحقیق،پروژه های اکسل رو با مناسب ترین قیمت انجام میدم.
2740

مشکل ما خانوما اینه برا گله کردن عجولیم. برا همین مشکل به وجود میآد. اگه دیشب میخوابیدی و صبح حرفات میگفتی الان خیلی شرایط متفاوت بود.

بنظرم حالا که عذر خواسته ببخش ولی شب مثلا با مظلومی بگو درخواستت چیه و چه انتظاری ازش داری. با لحن خوب.

بی محلی و قهر نکن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

عزیزم بنظرم کار خوبی نکردی بیدارش کردی و گله کردی.باید میزاشتی استراحت کنه بنظر اگه صب باهاش حرف میزدی بهتر بود.ادما تو شرایط مختلف حال هواشون فرق میکنه 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
من اگه از قبل قهر نبودیم خودم میرفتم بغلش میکردم میخوابیدم....

رفتم منو پس زد ک چرا غر زدی و برو کنار خستم بخوابم. 

واس همین خیلی ناراحت شدم.خیلی مغروره اخه

💗یه صلوات واس حاجتم میفرستید💗
چرا خب؟نباید حداقل ی زنگ بزنه ک شام بخور منتظر نمون یا حالمو بپرسه آخه باردارم

اون اشتباه کرد ولی شما بجای اینکه از اشتباهش ب نفع خودت استفاده کنی ی اشتباه بدتر کردی چی گیرت اومد فقط داد و بیداد و گریه و بیداری تا صبح

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
2706