2737
2734
عنوان

درموردتخمک گذاری وکیت

41 بازدید | 6 پست

من درباره ی کیت تخمک گذاری واحتمال بارداری سوال دارم خواهشاکسایی که استفاده کردن ونتیجه گرفتن سریع بیان سوال دارم؟؟؟؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای منم پریروز کم رنگ بود 

اما دیروز دو بار زدم هردوبار دوتاخط پررنگ بود یعنی صبح وعصر

دیشب اقدام داشتم ولی سردرگمم که باید امروز هم ....

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
2728

امشب خخخ

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<

بار اولم بود 

ولی نمی دونم کیت مثبت به منزله آزاد شدن تخمکه؟؟؟؟؟

بار اولم بود  ولی نمی دونم کیت مثبت به منزله آزاد شدن تخمکه؟؟؟؟؟

اره دیگه...

این کیته منه...شب 15پری مثبت شد درحالی ک روزش نبود...بعد روز16دوباره کیت گذاشتم کمرنگ شد