2752
2734
پیش کدوم دکتر ؟ اخه میگن دکتر و نوع وسیله مهمه  پس خدا رو شکر بعد عمل بهتر میشن

دکتر عماد، خواهر من خودش چون تکنسین اتاق عمل هست سر عمل مامانم بود و مفصل و پلاتینی که استفاده شده بود همکاراش سفارشی واسش اورده بودن با اینکه بیمارستان دولتی بود. خداروشکر خیلی راضی هستند، شما هم نگران نباشید یکی دیگه از اقوام دورمون هم جدیدا عمل کردند و ایشون هم خیلی راضی هستند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پدرم برای تعویض مففصل لگن رفت پیش دکتر ابوالقاسمیان خیلی دکتر معروف و خوبیه بیشتر وقتا کاناداست و باید حتما وقت بگیری ازش. ولی واقعا ارزششو داره برای پدرم یه پروتز عالی استفاده کرده و الان بعد از 1 سال بابام قشنگ کوه میره. این شماره مطبشونه 02188703402

پدرم برای تعویض مففصل لگن رفت پیش دکتر ابوالقاسمیان خیلی دکتر معروف و خوبیه بیشتر وقتا کاناداست و با ...

من ۲۸ سالمه و سر فمورم سیاه شده دکترا گفتن باید تعویض مفصل انجام بدم ولی میگن عمر مفصل مصنوعی ۱۵ ساله واقعا اینطوریه؟

پدرتون رو زمین هم میتونن بشینن؟

من عموم با اینکه جوونم بود مفصلاش تو تصادف نابود شد. ولی پیش دکتر احسان فلاح رفت مثل روز اولش شد. ولی یکم فقط دوره نقاحتش زیاد بود که اونم انقد خانومش مراقبت کرد ازش. خدا ازش راضی باشه