2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
عزیزم الان مشکلی نداره؟ محدودیتی نداره؟ لنگ نمیزنه؟ ببخشید این همه سوال کردم😘

اصلن.اینقدعالی راه میره.به نظرم دکترهم موثره خیلی.واینکه مادربزرگم چون سبکه به لگنش فشارنمیاد.نبایدبزاروزنت بالابره بعدش

عزیزم مادرتون الان محدودیتی دارن؟ راضی هستن؟ لنگ نمیزنن؟ ممنونم😘

بعد از عمل سه ماه تو خونه استراحت کردند، تو این سه ماه با واکر تو خونه راه میرفتند. بعد تا یک ماه بیرون هم احتیاطا عصا با خودشون میبردند. الان دو ساله که عمل کردند و خداروشکر دردی ندارند و صاف هم راه میرند(قبل از عمل متاسفانه لنگ لنگ راه میرفتند). باید همیشه رو صندلی بشینند و رو تخت بخوابند. واسه همین هر جا میروند و میدونند دسشویی فرنگی ندارند شب نمیمونند. گردش هم میریم همیشه صندلی تاشو با خودشون میارن

من بابام مفصل لگنش درد میکنه لنگان راه میره یه پاش کمی کوتاه تر شده چن تا دکتر گفتن عمل 

میخواد پیش دکتر سر زعیم عمل کنه ما اطلاعات نداریم در مورد وسیله ای که میخواد دکتر استفاده کنه فک میکنم مارکا فرق داره 

اصلن.اینقدعالی راه میره.به نظرم دکترهم موثره خیلی.واینکه مادربزرگم چون سبکه به لگنش فشارنمیاد.نبایدب ...

ممنونم از اطلاعاتت خیلی خیالم راحت شد😍❤

عزیزم فقط دولا راست میتونن بشن مثلا در حد بستن بند کفش؟

پله هم میتونن برن؟

بعد از عمل سه ماه تو خونه استراحت کردند، تو این سه ماه با واکر تو خونه راه میرفتند. بعد تا یک ماه بی ...

پیش کدوم دکتر ؟ اخه میگن دکتر و نوع وسیله مهمه 

پس خدا رو شکر بعد عمل بهتر میشن

2706