2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب آخه من تازه ساکن شیراز شدم شوهرم تصادف کرده دنبال یه دکتر خوب براش می گردم پس خیالم راحت باشه ...

اره  شما چجوری باهاش آشنا شدی . من  پدرم پیش ایشون جراحی کرد  خدایی همه دعاشون می کنیم . 

اره  شما چجوری باهاش آشنا شدی . من  پدرم پیش ایشون جراحی کرد  خدایی همه دعاشون می کنی ...

یکی از همسایه هامون بهم گفت ولی خیالم راحت نبود الان که شما می گید دکتر خوبیه باز خیالم راحت شد حتماً انقدر سرشناس است که تو اینترنت همه می شناسنش

2742
سلام دوستان من برای تعویض لگن دنبال یه دکتر خوب می گردم به من دکتر مجید عابدی رو معرفی کردند می خواس ...

پدر من دکتر محمد مهدی سرزعیم بیمارستان اتیه عمل کرد عالی بود عالییییی پدرم پاهاش 10 سانتم کوتاه شده بود بعد عمل هیچ دردی تا اللن احساس نکرد پاهاشم اندازع شد بودن مطبش کسایی جاها

2740
پیش کدوم دکتر ؟ اخه میگن دکتر و نوع وسیله مهمه  پس خدا رو شکر بعد عمل بهتر میشن

دکتر هومن جواایی خیلی خوبه. زن داییم پیشش تعویض مفصل لگن کرده الان دو ساله و هیچ مشکلی هم نداره. مطبشم توی کرجه

من اهوازیم اینجا برادر شوهرمو بعد از تصادفش بردن پیش یه دکتر تو کیانپارس، اسمش اگر اشتباه نکنم علوی نژاد بود. خیلی ازش تعریف میکنن خانواده ی شوهرم میگن دکتر با اخلاق و کاربلدیه. اسمشو تو اینترنت سرچ کنی می تونی آدرس کاملشو پیدا کنی. 

عزیزم الان مشکلی نداره؟ محدودیتی نداره؟ لنگ نمیزنه؟ ببخشید این همه سوال کردم😘

خالم ۳۰ سالش عوض کرد پارسال هردوتاش

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

بیچاره کل لگنش عوض کردن مال اون فرق داشت  ،درد داش نتونس تحمل کنه،خودشم  خوشگل بود خیلی خاستگارداش بخاطر پاش ازدواج نکرد الانم نمیکنه آرنجاشم قراره عوض شه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706