2733
2734
عنوان

خاطره ی زیبای زایمانم+دعایی که اجابت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 31340 بازدید | 336 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحریکش چجوریه میشه بگی

معاینه یعنی با دست چک میکنه چقدر باز شده ولی احریک یعنی دستشو خودش بیشتر اون تو تکون میده انگشتاشو بیشتر از هم باز میکنه. یه جورایی با دست دهانه رحمو باز میکنه

2731
۲۹_ ۵:۳۰از خونه زدیم بیرون، رفتم بخش نوزادان گفتم خونشو دادیم آزمایشگاه هنوز جواب ندادن، شوهرم خودش ...

اخه چجوری نزاذیم کسی بیاد. خونمون نمیشه که.  همه همون اول میان. نمیشه در وا نکرد یا بگیم نیستیم مگه میشه، ولی منم خوشم نمیاد،تا بچم جون نگرفته کسی دستربزنه یا مخصوصا بوس بقل  میکروب داره 

خدایا شکرت.یه صلوات واسه. سالم بودن بچم. به دنیا اومدنش بفرستین مرسی

اخی عزیزم چقد قشنگ نوشتی...منم باردارم بچمم پسره. فقط نگرانم حین درد زایمان فشارم بیفته و نتونم ....کاش منم دردم کم باشه..

الهی فداتشم!!!مثلِ یک معجزه ای...علت ایمانِ منی...همه هان و بله اند...شما جااااانِ منی...
اخه چجوری نزاذیم کسی بیاد. خونمون نمیشه که.  همه همون اول میان. نمیشه در وا نکرد یا بگیم نیستیم ...

دقیقا منم حساسم مخصوصا مردا که ریش و سبیل دارن میخان بوسش کنن وااای بدم میاد خیلی...بچه حساسه اخه

الهی فداتشم!!!مثلِ یک معجزه ای...علت ایمانِ منی...همه هان و بله اند...شما جااااانِ منی...
2740
۲_فرآیند قبل از بارداری به سرعت گذشت و دکترم گفت آماده ی اقدامی. ماه اولی که اقدام کردیم یه هفته ده ...

استارتر تاپیکی که گفتیا لینک میذاری ممنون 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
معاینه یعنی با دست چک میکنه چقدر باز شده ولی احریک یعنی دستشو خودش بیشتر اون تو تکون میده انگشتاشو ب ...

منم خاطره خوبی از مهمونداری روزای اول زایمان ندارم تازه من سزارین بودم وتو گرمای تیر ماه مجبور بودم تو سالن باشم ودر ملا عام .میرفتم پشت مبل پسرمو شیر بدم اما خیلی خیلی لجبازی میکرد تو شیرخوردن اخرشم شیرخشکی شد بعد4ماه فقط میدوشیدم بهش میدادم.متنفرم از مهمونایی که میان ویه ارد میدن ومیرن.انشالله منم خاطره زایمانمو میذارم 

پروردگارا منتظر معجزه ام...
اخه چجوری نزاذیم کسی بیاد. خونمون نمیشه که.  همه همون اول میان. نمیشه در وا نکرد یا بگیم نیستیم ...

بله فرهنگش هنوز جا نیفتاده متاسفانه. حتی بعضی از مادرا خودشون ناراحت میشن که چرا کسی نیمد دیدنم

2706