2737
2739
مامان سارا سایدا منم بغلی شده دلم نمیاد بغلش نکنم ولی دیگه کمر واسم نمونده قبل اینکه به دنیا بیاد کلی برنامه داشتم که بغلی نشه....
واااای راضیه جان تو چطوری میتونی هم درس بخونی هم بچه داری خیلی سخته افرین
میگم بچه ها شوهر من یه برنامه روی گوشیم ریخته اهنگای سفید هستن واسه نوزادا خیلی عالیه سایدا باهاش خواب میره و ارامش میگیره اگه تونستید و گوشیتون اندروید بود بگیریدش به درد میخوره
ارنیکا جان منم سر در تمیارم ولی توصیه های راضیه خوبن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر که آرنیکا کوچولو مشکلش حل شد.خیلی بده نینی اذیت میشه
راضیه جون ماشاله اطلاعاتت خیلی خوبه,آفرین
امتحانای ما تموم شد خداروشکر,دیروز آخریش بود,یه نفس راحت کشیدم

شیما جون مرسی,من حتما این برنامه رو میگیرم
CafeMom Tickers
2742
سلام.دوستای گلم

خوبین
کجایین

گلنار.سارا.مامی مهربون.شیم.ارمغان .ارنیکااااااااا

چرا نمیاینننن

امروز امتحانام تموم شد
صبح با مادرشوشو میرم مرکز بهپاشت مامانم نیست برای واکسن دوماهگی اروین ویییییی

خیلی میترسمممم

خدا کنه زیاد اذیت نشه

یه روز قرار بذارین تو تاپیک یه ساعت مشخص بیایم البته با بچه خیلی سخته چون نمیشه ساعت دقیقی گفت
دلم برای اون روزا تنگ شده چقدر زود گذشت با شکم های قلمبه میومدیم درمورد حرکات نی نی نگران بودیمممم وایییی عجب روزای قشنگی بود

ارنیکا جون این تجربیات رو از مامانای دیگه کسب کردم

بچه داری کتاب خاصی نداره من به این نتیجه رسیدم فقط با تجربه و استفاده از تجربه بقیه میشه این مشکلاتوحل کرد

شب بخیییییر
بوس برای همتون

راستی این دفعه عکس نی نی هارو هم بذارین من الان با گوشیم ولی با کامی اومدم میذارم براتون

Lilypie First Birthday tickers
سلام.دوستای گلم

خوبین
کجایین

گلنار.سارا.مامی مهربون.شیم.ارمغان .ارنیکااااااااا

چرا نمیاینننن

امروز امتحانام تموم شد
صبح با مادرشوشو میرم مرکز بهپاشت مامانم نیست برای واکسن دوماهگی اروین ویییییی

خیلی میترسمممم

خدا کنه زیاد اذیت نشه

یه روز قرار بذارین تو تاپیک یه ساعت مشخص بیایم البته با بچه خیلی سخته چون نمیشه ساعت دقیقی گفت
دلم برای اون روزا تنگ شده چقدر زود گذشت با شکم های قلمبه میومدیم درمورد حرکات نی نی نگران بودیمممم وایییی عجب روزای قشنگی بود

ارنیکا جون این تجربیات رو از مامانای دیگه کسب کردم

بچه داری کتاب خاصی نداره من به این نتیجه رسیدم فقط با تجربه و استفاده از تجربه بقیه میشه این مشکلاتوحل کرد

شب بخیییییر
بوس برای همتون

راستی این دفعه عکس نی نی هارو هم بذارین من الان با گوشیم ولی با کامی اومدم میذارم براتون

راضیه جون نگران نباش برای واکسن,فقط یادت باشه بعد سه ساعت از زدن واکسن ,پوشک عوض کن و بعدش قنداق کن,سعی کن پاهاش تکون نخوره.معمولا دردش یه 7,8 ساعتی ادامه داره,ولی ممتد نیست,با استامینوفن آرومتر میشه که اونم پزشک میگه هر ۴ ساعت بهش بدی,اما من هر ۳ساعت دادم ,بهت توصیه نمیکنم ولی میدونم مشکلی برای نینی پیش نمیاره,فقط دردش رو کمتر میکنه و امکان تب کردنش هم کمتر میشه.امروز ممکنه کمی سخت باشه برات,ایشاله که بدون مشکل بگذره.
CafeMom Tickers
2738
منم همش با گوشی آنلاین میشم,واسه همین عکس گذاشتن مشکله برام

راستی بچه ها,شماها برای پوشک عوض کردن,حتی اگر یه کوچولو هم پیپی کنه ,عوضش میکنید؟من خیلی موقعا ملورین ُُشیر میدم,حتی یه ربع هم صبر �میکنم ,بعدش پوشکشو عوض میکنم,اما خیلی پیش اومده که دقیقا بعدش دوباره یه کوچولو پیپی کرده,انقد کم که نمیدونم پوشک عوض کنم یا نه! مخصوصا چون دختره میترسم اگه عوض نکنم باعث عفونت بشه خدانکرده...حالا میخواستم ببینم شماها چیکار میکنید تو این شرایط؟مخصوصا دختر دارا ...
CafeMom Tickers
sسلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه ی مامانای گل!! وای چقدر دلم برای همتون تنگ میشه
هر روز میگم امروز برم نی نی سایت ولی مگه این فسقل میزاره
منم همه ی کارم شده بچه داری، خیلی هنر کنم خونه داری و در آخر شوهرداری!!!!
منم وزنم 63 بود(البته 170 قدم هستا) تا آخر زایمان شدم 77 و الان 69 خیلی ناراحتم از وزنم و دلم میخواد زودتر برگردم به قبل الههههههههههههههههی آمیییییییییییین
راضیه جون خیلی ممنون بابت اطلاعات خوبت واسه پی پی نی نی!! آخه نمیدونی این فسقل خانم من همش در حال زور زدن هست اوایل روزی چن بار پی پی میکرد الان رسیده به یک الی 2 بار در روز!! ولی اگه چیز نفاخ بخورم خیلی بد پی پی میکنه.
ساراجونم ممنونم از اطلاعاتت برای واکسن دو ماهگی منم چهارشنبه هفته آینده باید برم برای واکسن.
ساراجون اگه خیلی خیلی کمه نمیخواد عوض کنی، البته اینکه میگم در حد یه رگه زرد رنگ روی مای بی بی هستا، بچه ها چون پی پی هاشون رقیق هست وقتی باد شکمشون خالی میشه یه کم از اون خارج میشه. منکه در این حد رو عوض نمیکنم.
CafeMom Tickers
راضیه جون این تبلیغات رو بی زحمت پاک کن!!
بچه ها من یه مشکلی دارم!!!گریه!!!!!!!!!!!!
روم به دیوار این سوال رو میکنم ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم.
شما ها از کی نزدیکی داشتین؟ من الان 57 روزه نزدیکی نداشتیم. دیروز بعد از زایمان اولینبار بود و به طرز وحشتناکی درد داشت و انگار بازم دهانه واژنم پاره شد و خونریزی داشتم البته بازم ببخشید خیلی خیلی شرمنده اینو میگم (قول میدم زود پاک کنم) هنوز داخل نرفته بود یه سانت هم که اینطوری شد و منصرف شدیم!!
منکه همش گریه میکردم از درد!!خانمایی که طبیعی زایمان کردین تو رو خدا جواب بدین. شما چیکار کردین؟ راضیه جونم زودی بیا
CafeMom Tickers
سارا جون سلامممممم
خوبی خانومی دخملمون چطوره
ببین من اگر ببینم ادرار کرده پوشکشو زود عوض میکنم ولی گاهی اوقات اندازه یه نقطه کوچولو اگر پیپی باشه ولی ادرار نکرده باشه میذارم یکم دیگه بمونه
البته پسملی اگر پی پی کنه بعد انقد نق نق میکنه اصلا خوشش نمیاد پوشکش کثیف باشه

سلام مامی نیکی جون خوبی
درمورد پی پی نی نی باهات موافقم

من هنوز نتونستم بعد زایمان سفر برم هههههه

با اینکه بخیه زیاد نبود ولی خیلی میترسم بعدشم که تا همین دیروز منو همسری امتحان داشتیم اصلا همدیگرو ندیدیم ولی دوستم تو کلوب مامانای فروردین هم مثل تو شده بود و خیلی درد داشت به گمونم طبیعیه بهتر میشی
میتونی از ژل لوبریکانت استفاده کنی
یکی از دوستام از لیدوکائین استفاده میکرد ولی میگفت یکم سوزش ایجاد میکنه

من تازه از دیروز لکه بینیم خوب شده
حالا برم سفر میام تجربه امو میگم. ولی همش در میرم تا ببینم تا کی میتونم فرار کنم خخخخ

گلنار جون سلام
من تقریبا اروغ نی نی رو فقط موقعی که بیداره میگیرم
یه جا خوندم اگر زیر سینه خوابش برد نیاز نداره بیدارش کنی و اروغشو بگیری
بعد از یک ماه و نیمه شدن من میذاشتم رو شونه ام و اروغشو میگرفتم ولی چون هنوز نمیتونن خوب گردن بگیرن یکم سخته و باید مواظب کمر و گردنش باشی پسملی رو شونه خیلی زود اروغ میزنه و اگر همسریت بلده بگو گاهی اوقات نی نی رو دمر بذاره

دکی یه بار گفت بخاطر نفخش گاهی اوقات دمر بذارینش البته موقعی که بیداره

در ضمن اگر زیرسینه خوابش برد یکم راست نگهش دار بعد به پهلوی راست و بعد چپ و بعدم که به پشت میخوابونیش اخه شیر ممکه برگرده اینو یه جا خوندم خودمم انجام میدم
2706