2752
2734
عنوان

نظرتون در مورد دکتر مسعود راستکاری( جراح بینی ) چیه ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25340 بازدید | 52 پست

دوستان منم یه هفته ست پیش دکتر راستکاری عمل کردم خیلی گشتم و پرس و جو کردم تا دکتر راستکاری رو انتخاب کردم الانم خداروشکر خیلی راضیم کبودی و خونریزی و اذیت بعد عمل اصلا نداشتم خیلی راضیم خداروشکر 

من ٦ماهه كه پيش ايشون عمل كردم كارشون حرف نداره من مشكل تنفسي هم داشتم خداروشكر مشكل تنفسيمم رفع شد واقعا عاليه من به همه پيشنهاد ميكنم دكتر راستكاريو ... 

قطعا هر دكتري كاره بد داره و درصديش هم بخاطر بيني خوده طرفه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظر من دکتر فوق العاده هستن هم کاراشون عالیه هم اخلاقشون واقعا بی نظیره 

کادرشون هم همه خوش اخلاق هستن 

هیچ مطبی اینجوری نیست ما که بیشتر از ۲۰ نفر پیششون عمل کردیم همه راضی بودن 

من پیش دکتر مسعور راستکاری ژل زدم به لبام البته دو سال پیش عملم کردم پیشش واقعا راضیم خیلی دکتر خوب و با انصافیه من به همه دوستام معرفیش کردم همه رفتن و راضی بودن الان ام می دونم که با واتس اپ مشاوره انلاین میدن

دوست دخترش پیش راستکاری عمل کرده فرمش رو فانتزی دوست داشت عمل کنه خدایی خوب دراورد دکترش. من فک نمیکردم ازون دماغ با اون انحراف بشه یه مدل فانتزی خوشگل درآورد. عکس دختر دوستم تو پیجش هست خیلی خوشگل شده https://www.instagram.com/dr_rastkari/

چقدر بعضیاتون تابلو اومدید تبلیغ میکنید😐🤔🙄

دقت کنید آیدیاشون هم مشابهه

آیدا ۱۳۵۹

فرشته۱۳۶۴

معصومه۱۳۵۹

مینا ۱۳۶۵

و....

اینجاست که باید دو تا پا دیگه قرض کنی و فرار کنی و مردی هم پیش این دکتر نری!

2706