2733
2739

دوستان عزیز

من این تاپیک رو ایجاد کردم تا بدونم که آیا دکتر مسعود راستکاری رو می شناسید و این که آیا پیشش جراحی بینی  انجام دادین ؟ و در آخر این که راضی بودید یا نه ؟

شوهرم انجام داده گند زده ب بینیش هرکدوم از مریضاشم دیدم افتضاح بودن از ده تا مرض یدونه دماغش قشنگ بود به هیچ وجه پیشش نرو قیمتشم بالاس برمیداره دماغ و کوتاه میکنه من بینی شوهرم استخونی و بزرگ بود میتونست خیلی خیلی دربیاد ولی این دکتر گند زد تو دماغش  برداشت بینیش و کوتاه کرد بیچاره شوهرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من مطمئنم شما یه خصومتی با ایشون دارید من خیلی تعریفشو شنیدم اصلا خیلی معروفه دوستم بینش گوشتی بود خیلی قشنگ عمل کرد البته اولش تورم داشت ولی رفته رفته خیلی فرم بینیش قشنگ شده بود خدایی کارش حرف نداره دکتر با وجدانی ام هستش 

چرا شایعه پخش میکنی؟ من بینیمو پیشش ترمیم کردم راضیم    

چه دلیلی داره من شایعه پخش کنم من و شوهرم سه سااال هی میرفتیم میومدیم بینی شوهرمو خراب کرده بود هی گفت بادش میخوابه ورمش میخوابه نشد ک نشد انقد بینیشو کوتاه کرده که حتی نمیشه دوباره بره درستش کنه الان چهار ساله عمل کرده بینیش درست نشده من مثل یسریا مریض نیستم ترمیم باعمل خیلی فرق داره

2738

دکتر راستکاری خیلی دکتر حاذق و خوبیه من یبار پیش یه دکتر دیگه عمل کردم و نتیجه اصلا خوب نشد. ولی جراحی ترمیمی رو پیش دکتر راستکاری کردم و واقعا راضی بودم. خدا این دکترارو زیاد کنه

من که رفتم راضی بودم ازش بیماراشم راضی بودن کسی بد نگفته ازش 

سلام .. شما پیش راستکاری عمل کردین .... منم واسه هفته آینده وقت مشاوره گرفتم ... شما راضی هستین ؟ بینیتون گپوشتی بود یا استخوانی؟

2706