2733
2739
عنوان

نظرتون در مورد دکتر مسعود راستکاری( جراح بینی ) چیه ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25168 بازدید | 52 پست

بلهههه من انجام دادم. بینیمو 2 سال پیش عمل کردم پیششون و خیلی راضیم. نه خیلی غیرطبیعی شده و نه برگشت فرم بینیم. آخه بینیم گوشتی بود من، برای همین با خیلی از دکترا صحبت کردم تا در نهایت آقای دکتر شد انتخاب آخرم. میتونی از سایتشون نمونه کاراشونم ببینی عزیزم.http://drrastkari.com/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه ها  واقعا تاپیک تبلیعاتی بود؟؟؟

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.

من شهریور پیش دکتر راستکاری وقت جراحی بینی دارم خواهرم هم پیشش عمل کرده خیلی قشنگ شده اتفاقا بینیش هم گوشتی بود قوز داشت ولی خیلی خوب شد نتیجه. من خیلی می ترسیدم هی میگفتم تو اول عمل کن بعدشم که اون عمل کرد کرونا اومد. ولی من دیگه وقت گرفتم اصلا نمیتونم منتظر وایسم

من پیشش برای ترمیم بینی رفتم . کارش خوب بود .  خیلیا میگفتن چون تو جراحی اولی بد شده بینیت زیا ...

بله ایشون پزشک با تجربه ای هستن. منم خیلی راضیم . نمیدونم چرا این خانوم از دکتر بد گفتن

حتی امکان مشاوره آنلاین دارن که کار برای بیماران راحت تر میکنه

مشاوره آنلاین دکتر راستکاری

2740
بچه ها  واقعا تاپیک تبلیعاتی بود؟؟؟

من خودم پیش این دکتر عمل کردم و واقعا راضیم نمیدونم ایناای که دارن میگن تبلیغاایه چرا اینکار رو میکنن ولی به نظرم با کار دکتر اشنا نیستن اگه نه همچین حرفی نمیزدن من هم خودم هم خواهرم هر دو پیش دکتر عمل کردیم ۵ساله و واقعا هر کی رو دیدم راضی بوده اگر خواستین بگین تا عکس قبل و بعد عملمو بزارم

میخواستم برم پیشش این تاپیک رو که خوندم حالم بهم خورد دکتر انقدر خاله زنک آخه؟! با بیست تا آیدی اومد ...

اینجا نظر خواستن و بقیه هم که عمل کردن نظر دادن شما قبول نداری برو پیج اینستاشونو ببین حتی یه بازخورد منفی هم نداره تخقیق کردن و فهمیدنش اصلا سخت نیستا

من پیشش برای ترمیم بینی رفتم . کارش خوب بود .  خیلیا میگفتن چون تو جراحی اولی بد شده بینیت زیا ...

میشه عکستو برام بفرستی؟من پیش حمیدرضا نوری عمل کردم گند زد مرتیکه .دوتا از مریضاشو دیدم خوب بود .ولی کار ترمیمشو ندیدم میشه لطف کنی برام بفرستی

2706