2733
2734
عنوان

اضافه وزن

268 بازدید | 13 پست

سلاااام...من رفتم ازمایش دیابت دادم بار اول قند دو ساعته 10تا بالا بود...بعدش باز تکرار ازمایش نوشت ایندفعه مشکلی نداشتم...حالا هیچ مشکلی ندارم ولی وزنم تقریبا داخل دو هفته 4کیلو اضاف کردم...بعد گفت برو مشاور تغذیه قراره فردا برم...بنظرتون چیکار کنم وزنم عادی بشه؟؟؟

بعد گفت اگه وزنت اینظوری بره بالا احتمال اینکه زود زایمان کنی خیلی میشه شاید مجبور شی بچتو 7ماهه دنیا بیاری...واقعن وزنم بره بالا باید 7ماهه دنیا بیارم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

غذاهای نشاسته دار رو به حداقل برسون...یک وعده در روز نون بخور...انواع مغزو میوه بخور و پروتئین های سالم مثل سفیده تخم مرغ که چاق کننده نیستن گوشت سفید ماهی مرغ و بعد گوشت گوسفندی ...الان وضعیت تغذیه ت در مورد نون و نشاسته و برنج چجوریه؟

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2740
من دیابت ندارم....از اول بارداری تا الان که اخر 6ماهگیم9کیلو اضاف کردم

نداری ولی شاید مشکوک و لب مرز بودی دکترت گفته حتما بری پیش دکتر تغذیه ...اگه نمی خوای بری پس یکم بیشتر مراعات کن...ایشالا که به سلامتی نه ماه پشت سر بگذاری🌷❤

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

عزيزم گفتم شايد ترس از ديابت بگيري يا أضافه وزن زياد اينجوري بهت گفته

ترس از زايمان زودرس ب خودت راه نده اما ختما دكتر برو طبق برنامه غذا بخور

من كل بارداري ١٠كيلر أضافه كردم ديابت گرفتم أنسولين ميزدم با اينكه شكلات هم اصلا نخوردم دكترم مونده بود چرا ديابت گرفتم

خواسته بترسونه من کل حاملگیم 18اضافه کردم

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم

به حرف دكترت گوش كن. براى اين كه خيلى نگران نشى اين رو بگم كه من تو بارداريم از چهل و دو كيلو به شصت رسيدم! ماه هاى آخر بنا به شرايطم پيش چند تا دكتر كه رفتم هيچ كدومشون اين افزايش وزنم رو مشكل نديدند.

حیف که فقط یک بار زندگى مى کنیم.