2733
2739

سلام خانوماامروز خواستگاریمه اما نمیدونم باید چ سوالاتی ازش بپرسم خواهش میکنم راهنماییم کنین.

ما معمولا خواستگار توخونه راه نمیدیم ولی نمیدونم اینوچ جوری شد اصلا.توروخداراهنمایی کنیدخیل استرس دارم

خدایااخوشحالم که به عشقم رسیدممممم😇😇😇😍😍عشق من عاشقتم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ چیزایی اولویتتع بپرس

سلام مامانم ،میدونی مامان خیلی دلم تنگ شده واسه بوی عطر تنت واسه اون دستات واسه اون چشمات واسه اون نگات واسه اون اخمات واسه اون دعواهات واسه اون صدا زدنهات واسه اون مهربونیات هیچکس نمیتونه جاتو بگیره هیچکس نمیتونه حتی یک لحظه برام مادری کنه هیچکس...مامان یاد اون دستهای نرم و گرمت افتادمااااا،نمیدونی چه حسی دارم ، ماماان بدجور هواتو کردم تو خوابم نیستی تو بیداریم نیستی کجااایی مامان بگو چیکارکنم من دستاتو میخوام دوس دارم مثه قدیم سرسفره خیره بشی بهم بگی چرا نمیخوری ،چرا زود رفتی کنار چرا کم خوردی ...مامان بسه دیگه بیداارم کن  ای خدااا بسه این خوابِ لعنتی کی تموم میشه پیرم کرده این خواب،میدونم مامان تو خوابم هستی  میدونم بیداربشم بازم تو کنارمی ،میدونم مامان همه ی اینا خوابه ،این چه خوابیه ک بیدار نمیشم ،میدونی مامان من خستم هیچی حالیم نیست فقط تورو میخوام ،اخه بی انصاف تو ک اینجوری نبودی تنهام بزاری ،ماااماان مامان بس نیست بیدارم کن دیگه ،این چه خواب بدیه یکیم نیست بیدارم کنه انگار همه ی دنیا خوابن...  میشه برا شادی روح مامانم ی صلوات بفرستی🖤 اللهُم َصَلِ علی مُحَمَد وآلِ مُحَمَد وعجِل فَرَجَهُم🖤😔    دلم مامانمو میخواد ..ک بغلش کنم و از تموم دردام براش بگم...نازم کنه و بگه تاابد پشتتم..بهش بگم مامان خستم ،مامان زندگی بهم بد کرد ...بغلم کنه بگه مگه من مردم !تا تهش کنارت میمونم،نبینم دخترمو کسی ناراحت کرده باشه .....ولی من هیچوقت نگاه مظلومِ مامانمو💔 ،وقتی تو بستر بیماری ازش نگهداری میکردمو یادم نمیره... اگه قیامت قصه باشه تورو من کجا ببینم......؟؟؟😔🖤
2742

اول اروووووم باششش شربت بهارنارنج بخور ب خودت برس 

مرتب و خوشگل و خاااانوم😍😍 سوالايي ك بايد بپرسي بستگي ب خودت و اولويت هات داره، تو زندگي چ چيزايي برات مهمه؟

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت
چرا راه نمیدین

اخه بیشترتلفنی ردمیکنیمشون میرن اما اینو نمیدونم اصن چی شد.یچ شناختی هم ازش ندارم

2740

شغل درامد اعتقاداتش در مورد مذهب و میزان تعصبی بودنش مخالف بودن یا موافق بودن با شغل زن .زندگی بعد ازدواج تو چه خونه ای ایا میتونن منزل تهیه کنند 

هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی

اومدم ب دادت برسم😊😋

تو اینترنت بزن سوالات روز خاستگاری برات میاره ک چی بپرسی

با تچکر ساااااره

محمد حسین مامان و بابا عاشقتن                خدایا نذر کردم پسر بهم بدی محمد بزارمش   الهی قداسمیتو محمد

ضمنا زياد حرف نزن بذار امشب اون خودش و بيشتر بريزه بيرون و بشناسيش... اما متين و موقر مسائل و خواسته هاي مهمت و مطرح كن... ميتوني الان دونه دونه بنويسيشون... اززز كووووچيك تا بزررررگ

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت

خب از اعتقاداتش بپرس.از علایقش بپرس.تصور و عقیدش راجع به همسر و زندگی مشترک.راجع به مدیریت مالی خونه.اینکه چی عصبانی و ناراحتش میکنه.خیلی چیزااا.البته اینا بیشترش الکیه در اصل باید تو ملاقات هاتون متوجه بشی.اولش همه خوبن

بهترین آواز من،بخوابم بیا دل من معنی خداحافظ را نمیهفمد!
شغل درامد اعتقاداتش در مورد مذهب و میزان تعصبی بودنش مخالف بودن یا موافق بودن با شغل زن .زندگی بعد ا ...

منزل روگفتن پدرمینا اونا گفتن ک نزدیک خونه خودتون میخریم

2706