2737
2734

بچه ها راهنماییم میکنید!دیشب لک صورتی رنگ چند قطره دیدم فکر کردم پریود شدم ولی قطع شد تا الانم منتظر پریود بودم ولی نشدم البته ۴ روز به موعدم مونده!این ماه دوتا امپول hmgزدم یدونه ام روز ۱۴ زدم که اسمشو یادم نیس.نمیدونم این لک لانه گزنی یا پریود بی بی چک بزنم نشون میده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بی بی چکم مسخره میکنه ادمو من الان ده روز تاخیر دارم همش میزنه منفی میخوام فردابرم از بدم

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
2738
انشالله كه مثبته

امیدوارم چون منم توشب موعد پری دوتا لک دیدم ولی پری نیومد نه سابقه لک دارم نه سابقه تاخیر ولی نمیدونم چرا بی بی چک لج داره بامن

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
امیدوارم چون منم توشب موعد پری دوتا لک دیدم ولی پری نیومد نه سابقه لک دارم نه سابقه تاخیر ولی نمیدون ...

احتمالا مثبته چون لكم ديدي پري نشدي شايد لقاح دير انجام شده واسه همين نشون نميده 

احتمالا مثبته چون لكم ديدي پري نشدي شايد لقاح دير انجام شده واسه همين نشون نميده 

چی بگم منو از دعاتون بی نصیب نکنید ۲۷ مرداد لک دیدم چقدربعد لانه گزینی بی بی جواب میده؟

2706