2733
2734
عنوان

لک صورتی رنگ دیدم دیشب ولی پریود نشدم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 15042 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم منو از دعاتون بی نصیب نکنید ۲۷ مرداد لک دیدم چقدربعد لانه گزینی بی بی جواب میده؟

والا چي بگم منكه خودم هنوز تكليفمو نميدونم البته همه ميگن مثبته  من خودم ٧روز بعد اقدامم چندتا لخته ازم رفت چندروز دوسه روز بعدش ازمايش دادم منفي بود بازم٣،٤روز قبل پري تو دستشويي ازم يكم حالت اب صورتي رفت ديگه لخته نبود من اهميت ندادم يه روز قبل پريودم ٣تابيبيم مثبت شد ازمايش دادم بتام٨٠شد گفتن مشكوكه دكتر گفته ١٢بيا الانم ٨روز از پريم ميگذره كه نشدم بازم  ٣تا بيبي ديگم گذاشتم اونام مثبت شده 

2731
منم الان میترسم بزنم منفی شه تو ذوقم بخوره

اره کثافت متنفرم از هرچی بی بی چکه😠😠😠😠😠

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
والا چي بگم منكه خودم هنوز تكليفمو نميدونم البته همه ميگن مثبته  من خودم ٧روز بعد اقدامم چندتا ...

پس مبارکه خوشبحالت😍

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
صورتی مال لانه گزینی صد در صد اگه قهوه ای بود پریود 

وای امیدوار شدم فکر کنم بازم منتظر موعد پریودم باشم بهتره نگران بودم گفتم بیام اینجا ببینم شماها چی میگید

البته درد خيلي بدي  زير شكمم داشتم حس ميكردم الانه كه پريود شم حس حالت تهوع داشتم ولي بالا نميا ...

منم یکم حالت تهوع دارم خیلی کم درد سینه ندارم ولی درد مثل پریود دارم ولی خبری نیست