2733
2734
عنوان

امید زندگی .....(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 145385 بازدید | 10437 پست
سلام دوستان. همسر منم سندروم کلاین داره وداره  آمپول تستسترون مصرف میکنه. چون سطح تستسترونشون ...

سلام گلم

چه علایمی واضحی داشت

قبلا به کلاین مشکوک شده بودین

درخواست دوستی دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنج شنبه میشه دوهفته که انتقال دادن.ان شاءالله مثبت بشن. شما چکار کردید؟ ما فعلا تو نوبت مرکز هستی ...

ان شاالله خبر مثبت شدنشو بدید بهمون منم3 آبان انتقال دارم ان شاالله زودتر نوبتتون شه 

2728
آزمایشم ۵۴۶۰ شد

مبارکت باشه عزیزم❤️ به سلامتی به دنیا بیاد انشالله. نامدار باشه🌺 برای من هم دعا کنید بچه ها هشت آبا انتقالمه

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
2738
خیلی خیلی مبارکه عزیزم ان شالله 9ماه بارداری به سلامتی بگذره و نی نی قشنگ بیاد تو بغلت واسه منم دعا ...

ممنون عزیز دلم ان شاالله شما هم با اولین انتقال باردار بشین

عزیزم برام دعا کن خیلی حال روحیم بده😔

ممنون عزیز دلم ان شاالله شما هم با اولین انتقال باردار بشین عزیزم برام دعا کن خیلی حال روحیم بده😔

شرایط روحیت برای نوسانات هرمونی بارداریه.ان شاءالله به زودی رفع بشه.

زنگ زدم مرکز گفتن ۲۰ میلیون علی الحساب زنگ زدم مام تهران گفت ۳۶ میلیون با انتقال.

فعلا تو نوبتیم اول شهریور نفر 40 بودیم.

ممنون عزیز دلم ان شاالله شما هم با اولین انتقال باردار بشین عزیزم برام دعا کن خیلی حال روحیم بده😔

مبارک باشه عزیزم ان شالله بسلامتی دنیا بیاد درکت میکنم منم حس و حال شمارو داشتم توکلت به خدا باشه باور کن وقتی مادر شدی این روزها رو یادت نمیاد پس خودتو الکی عذاب نده به روزهای خوش آینده فکر کن 

2706