2737
2734
عنوان

کی کارت ملی هوشمندش گم شده ه

| مشاهده متن کامل بحث + 5125 بازدید | 23 پست
من و شوهرم هشت ماه پیش اقدام کردیم دوماه بعد کارت شوهرم اماده شد ولی کارت من هنوز که هنوز هر روز یه ...

من شال انداختم اما مئهام پیدا نبود یه نمه ارایش داشتم تابلو نبود

تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر نمیخوام بترسونمت ولی خانوما خیلی مواظب کارت ملی و شناسنامه و ... باشین بخدا تو نزدیکترین اقو ...

عه اخه هوشمند میگن نمیشه سو استفاده کرد.من اصن بیرون نبردم فکن تحویل گرفتم گذاشتم کشو حالا نیس کلافم

2742

منم با روسری مشکی ارایش خیلیییی جزییی. ولی هر روز یه چیزی میگن. میگن نام مادرت اشتباه ثبت شده هی این مرکز اون مرکز تا حالا هم هیچ. 

خوب همه جارو بگرد انشا.. پیدا میشه ولی همینطوری از گم شدنش نگذر ببین بالاخره کجاست و چرا گم شده؟ من ازون موقع که بالا گفتم دیگه میترسم از گم شدن اینجور چیزا.

منم با روسری مشکی ارایش خیلیییی جزییی. ولی هر روز یه چیزی میگن. میگن نام مادرت اشتباه ثبت شده هی این ...

ازینور میگم بیرون نبردم خئنس ازونور امید ندارم پیداشه.باردارم هستم میگم نکنه تا زایکان پیدا نشه دردسر شه برام.

2740
اینجور چیزای مهمو بذارین تو کیف مدارک بده سوهرت یه جای امن بذاره. شوهرتون خبر نداره کجاست؟

کیف مدارک تو همون کشوعه مال شوهرم هست مال من نه.کلافه ام.

اونم نه چون میگم تحویل گرفتیم دیگه استفاده نشده بود.