2737
2734
عنوان

کی کارت ملی هوشمندش گم شده ه

5124 بازدید | 23 پست

تو کشو بود استفاده نکرده بودم اصن غیب شده.

چکار باید کرد باز عکس انداختن میخواد و...؟

تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیفتاده پشت کشو یا جایی کشو پشتش راه تداره به کشو های دیگه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
من گم شد اره  رفتم باز عکس گرفتن  و اثر انگشت و چهل تومان پول

بروووو هوشمندت گم شده؟مگه تو سیستم ندارن؟

من باردارم پف دارم الان زشت میشمممم.

نیفتاده پشت کشو یا جایی کشو پشتش راه تداره به کشو های دیگه

نمیدونم گشتم نبود اما من تحویل گرفتم دیگه استفاده نکردم مطمینم اقدام کنم پیدا میشه.ازونور اگه نشه برا زایمان نمیخواد؟

2740
برو ثبت احوال بگو گم شده کارت ملی تو غیر فعال میکنه یه برگه میده جاش هر جا رفتی کارت راه میفته هر وق ...

اگه پیدا نشد چی برگه شاید یه مدت فعال باشه اخه

نمیدونم گشتم نبود اما من تحویل گرفتم دیگه استفاده نکردم مطمینم اقدام کنم پیدا میشه.ازونور اگه نشه بر ...

چرا فکر کنم بخوان باز بگردید امروز اگه نبود برید برای گرفتن دوباره اش 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
منم گم کرده بودم گفت تا هر وقت بخوای می تونی جای کارت ملی استفاده کنی تاریخ انقضا نداره 

واقعاااا پس اون دوستمون اول تاپیک گرفته چی میگه؟

شما امید داری پیدا کنی؟فرم پرکردی و پول دادی همونجا داد؟

نمیدونم گشتم نبود اما من تحویل گرفتم دیگه استفاده نکردم مطمینم اقدام کنم پیدا میشه.ازونور اگه نشه بر ...

من و شوهرم هشت ماه پیش اقدام کردیم دوماه بعد کارت شوهرم اماده شد ولی کارت من هنوز که هنوز هر روز یه چیزی میگن. میشه بفرمایین شما با روسری یا مقنعه انداختین و اینکه بدون هییییییچ ارایشی؟

استارتر نمیخوام بترسونمت ولی خانوما خیلی مواظب کارت ملی و شناسنامه و ... باشین بخدا تو نزدیکترین اقواممون کارت ملیش گم شده بود به اسم طرف چه کارهااااااااااا که نکرده بودن. خیلی فجیع و وحشتناکه.