2737
2739
عنوان

کیا صاحبنظرن در زمینه مارک "رب گوجه" 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1741 بازدید | 37 پست
ملکه جان خونگی ها رو میگن بنزوات میریزن که کپک نزنه سمی ان دیگه نمیدونم 

والا نمیدونم ولی من خودم از یه ادم مطمئن و اشنا میگیرم، اخه کارخونه ای ها هم مواد نگه دارنده داره و بجای گوجه از کدو حلوایی و... استفاده میشه بعلاوه اسانس گوجه و رنگ قرمز

🙏🏻رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا 🙏🏻   اَلْحَمْدُاللّه رَبِّ العالَمین عَلی کُلِّ الْحال

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

طراوت و بیژن خوب نیستن؟ پس،همدانیان بخرم البته اگررررر گیرم اومد گیرم نیومد چی بگیرم بیشتر نظر بدین دوستان گل

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2731

دخی جان یک و یک خریدم دوست نداشتم رنگشو آخه

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

خونگی رو چطور نگه میدارین سماجونم تو فریزر یا تو یخچال؟

2738

به نظرمن روژين از همه بهتره و خوشرنگم هست.البته جديدا كم شده انگار

همه‌ی آنهایی که مرا می‌شناسند مي ‌دانند چه آدم حسودی هستم و همه‌ی آنهایی که تو را می‌شناسند ...لعنت به همه آنهایی که تو را می‌شناسند ! (نزار قبانی)
2706