2726

سلام دوستات نی نی،سایتی

من خودم از رژین و اروم آدا استفاده میکردم دیشب طراوت و بیژن خریدم 

حالا میخوام تا گرونتر از این نشدن برم چند تا بخرم یه مارک خوب و خوشرنگ و خوشمزه رو لطفا پیشنهاد،بدین مرسییییی 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

هر چی میگیری خوشاب نگیر مامانم گرفت ترش😐😐😐😐

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لیلیوم جان منطورت مارکه یا محصول خودته

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

عزیزم خونگی بگیر، کارخونه ایا اصلا خوب نیستن

🙏🏻رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا 🙏🏻   اَلْحَمْدُاللّه رَبِّ العالَمین عَلی کُلِّ الْحال

همدانیان رو تعریفشو شنیدم ولی ندیدم جایی 

همدانيان عاليه

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ملکه جان خونگی ها رو میگن بنزوات میریزن که کپک نزنه سمی ان دیگه نمیدونم 

همدانیان چه قیمته؟ الان چقدم گرون شدن

2706