2410
2553
عنوان

کیا صاحبنظرن در زمینه مارک "رب گوجه" 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 37 پست
ملکه جان خونگی ها رو میگن بنزوات میریزن که کپک نزنه سمی ان دیگه نمیدونم 

والا نمیدونم ولی من خودم از یه ادم مطمئن و اشنا میگیرم، اخه کارخونه ای ها هم مواد نگه دارنده داره و بجای گوجه از کدو حلوایی و... استفاده میشه بعلاوه اسانس گوجه و رنگ قرمز

🙏🏻رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا 🙏🏻   اَلْحَمْدُاللّه رَبِّ العالَمین عَلی کُلِّ الْحال

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طراوت و بیژن خوب نیستن؟ پس،همدانیان بخرم البته اگررررر گیرم اومد گیرم نیومد چی بگیرم بیشتر نظر بدین دوستان گل

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2456

دخی جان یک و یک خریدم دوست نداشتم رنگشو آخه

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

خونگی رو چطور نگه میدارین سماجونم تو فریزر یا تو یخچال؟

2714

به نظرمن روژين از همه بهتره و خوشرنگم هست.البته جديدا كم شده انگار

همه‌ی آنهایی که مرا می‌شناسند مي ‌دانند چه آدم حسودی هستم و همه‌ی آنهایی که تو را می‌شناسند ...لعنت به همه آنهایی که تو را می‌شناسند ! (نزار قبانی)
2706