2733
2739
سلام عزیزم شما ریزش موهاتون با محلول شیوانا قطع شد راضی بودید از محلول

سلام جانم

بله موهام خوب شده بود اما مشکل داخلی بهم زدم تمامش ریخت و کف سرم خالی تر شد،،،سفیدی موهام بیشتر شد ،،،،این محلول اگه مشکل داخلی داشته باشید اثر نمیکنه،، مو هارو هم سفید میکنه 

وگرنه موثر هست بله 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
سلام جانم بله موهام خوب شده بود اما مشکل داخلی بهم زدم تمامش ریخت و کف سرم خالی تر شد،،،سفیدی موهام ...

سلام.منظورتون از مشکل داخلی چیه

برای اینکه خدا یه نی نی دختر سالم بهم بده یه صلوات مهمونم کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در مورد استفاده از این محلول من نظر خاصی ندارم اما در کل روعن زدن به مو برای موها بسیار عالیه من قبلا موهام اصلا رشد نداشت و ریزش داشت یکسال موهام رو دوبار در هفته روعن زیتون زدم موهام به نزدیک کمرم رسید البته از زیر گوش هام به نزدیک کمرم رسید ... بعد به خاطر مسایلی قطع کردم روعن رو ... مجددا بعد دوسال که اصلا به موهام نمیرسیدم بخاطر افزایش ریزش موهام مجددا روغن زدن رو شروع کردم فعلا روغن سیاهدانه و کندش میزنم اما اب پیاز و اب سیب زمینی و روعن نارگیل( البته اگر بتونید اصل پیدا کنید) و روغن زیتون حنا و تخم مرغ و گل ختمی برای مو عالیه حالا با توجه به نوع موهاتون به خودتون بستگی داره که از کدوم یکی استفاده کنید روغن زیتون و تخم مرغ بسیار خوب و مقویه برا مو... حالا دکتر ها میگن جذب نمیشه اما جدب میشه و روی رشد مو اثر داره اما در کنارش به تغذیه اتون هم برسید مثلا مصرف خرما و قرص زینک و مولتی ویتامین هم به بهبود اثر روغن ها کمک میکنه.

در مورد استفاده از این محلول من نظر خاصی ندارم اما در کل روعن زدن به مو برای موها بسیار عالیه من قبل ...

سلام گلم 

من ریزش موهایم زیاد شده وموخوره هم دارم 

و دوست دارم موهام بلند بشه ولی موهام چربه کدوم از اینایی که گفتید استفاده کنم?   

2740
سلام  چجوری استفاده کنم چه تاثیری داره گل ختمی

پودر کن مثل حنا با اب گرم مخلوط کن بعد بزار روی سرت یک ساعت بمونه بعد بشور تقویت کننده مو هست مثل شامو مو رو تمیز می کنه و چربی سر رو هم تعدیل می کنه

اهان  ممنون  موخوره مو رو ازبین میبره? بعد واسه بلندی مو راهکار دارین?

اره برا موخوره هم عالیه... برا تقویت مو هم میتونید نخود پودر کنید با زرده تخم مرغ  مخلوط کنید بزارید روی مو یک ساعت بمونه اینم خیلی تقویت می کنه....من چون موهام خشکه بیشتر روغن و اینا میزنم ولی تو مجردی مامانم خیلی از اینا برام درست می کردمیزاشت یادمه مجردیم ریزش مو نداشتم اصلا از بعد ازدواج و زایمان ریزش مو گرفتم