2737
2739
درسته ریزش مو به دلیل استفاده از این محلول چندین علت داره یا اینکه حنا تازه نیست یا اینکه مقدار حن ...

من ول کردم چون ریزش و فوق العاده زیاد کرد منم ولش کردم خیلی سخته حناتازه و روغن اصل و...

درخواست دوستی قبول نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم اندازه استکان ها واست گذاشته شده

من استفاده کردم دوبار که زدم ريزشم قطع شد بعدش افتادم به خارش کم کم ریزشام شروع شد یه مدت قطع شد دوباره ریزش موهام خالی تر شده بودن ولی من ادامه دادم،اینقدر ازين محلول زدم به موهام که شکر خدا موهام بهتر شده، بقیه هم بهم میگن خداروشکر البته هنوز کار داره 

من حسابی کف سرم و فرق سرم باز بود،، 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

ایام پریودی نزن چون ریزش بیشتر میشه

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
2728
تو ایام پریودی میگن پریودو دیر و زود میکنه و نباید حنا رو سر گذاشت .پس باید چیکار کرد تو این 7 روز ا ...

من بعضی موقعا خیلی کم، میزنه به سرم، محلولو میزارم 

ولی کلا نمیزنم باید تحمل کرد چاره آی نیس آبجی 

تو ایام پریودی میگن پریودو دیر و زود میکنه و نباید حنا رو سر گذاشت .پس باید چیکار کرد تو این 7 روز ا ...

دیگه چاره ای نیس،،آخرای پری که اشکال نداره، من اخرا میزارم 

2740
سلام بچه ها من محلولو درست کردم ولی خیلی بوی بدی میده خیلی اصلا نمیتونم بوشو تحمل کنم براشما چیجوره

روغن نارگیلتون بوی خوبی داره یا نه...اگه موادتون اصل باشه بوی‌خوبی داره

توکل کن به خدا
روغن نارگیلتون بوی خوبی داره یا نه...اگه موادتون اصل باشه بوی‌خوبی داره

سلام عزیزم شما استفاده کردی ریزشت کم شد

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
سلام عزیزم شما استفاده کردی ریزشت کم شد

سلام...من ریزشم‌عصبیه تاثیر داشته ولی نه زیاد چون کلا اعصابم داغونه ولی کلا با دمنوشا استفاده بشن جواب میدن چون من هفته اول که دمنوش هم همراهش استفاده کردم جاهایی که لیزر کردم‌باز مو درآوردن...

کلا برای من بیشتر روی ضخامت و نرمی مو اثر کرده...رشدش رو شک‌دارم باید چندماهی بگذره ببینم چجوریه

توکل کن به خدا
سلام...من ریزشم‌عصبیه تاثیر داشته ولی نه زیاد چون کلا اعصابم داغونه ولی کلا با دمنوشا استفاده بشن جو ...

سلام ببخشيد شما استفاده كرديد ريزشتون قطع شد؟ موي ريخته دراومد؟

اینم اندازه استکان ها واست گذاشته شده من استفاده کردم دوبار که زدم ريزشم قطع شد بعدش افتادم به خارش ...

سلام عزیزم شما ریزش موهاتون با محلول شیوانا قطع شد راضی بودید از محلول