2733
2739
عنوان

میخوام سر کار نرم اما همسرم غیر مستقیم میگه برم سرکار

| مشاهده متن کامل بحث + 1935 بازدید | 124 پست
در امدم زیاد نیست اوایل سرگرمی بود اما با اومدن دخترم دیگه کم اوردم همسرمم اصلا تو کارای خونه کمکم ن ...

خب اگه زیاد نیس و فکر میکنی دخترت واجب تره سرکار نرو تا بزرگترشه 

یه آرامشۍ توی صدآش هس که معتآدشم 😋😍😍😍
خب بگو چند ماه کار میکنم تا قسط سبک شه بعدش میخوام وقتمو واسه تو و دخترم بذارم الان بچه کوچیکه متوجه ...

خونواده خودم مشکل زیاد دارن امروز دیدم مامانم سوپی رو که پخته بودم بدون اینکه داغ کنه داده دخترم بخوره اونم چون سرد بوده نخورده از خودم بدم اومد چون مادرم وظیفه ای نداره

به همسرمم نگفتم چون مادرم خراب میشد پیشش

تا حالا یه کتاب رو دوبار خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟داستان تغییر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در امدم زیاد نیست ماهی پونصد ششصد تومن هفته ای 4روز دوساعته  گالری نقاش دارم  روزایی که ...

خیلی خوبه که عالیه برای روحیت بازم‌همه چیز دست خودته 

من معلمم نه ماه تحصیلی که همش باید صبح زود پاشن همش میگم وای چقدر سخته کی خلاص میشم ولی سه ماه تابستون که میشه تازه قدر مدرسه و دوستان و همکارانم رو میدونم

If you can dream you can do it...  
مگه وقتی میرین سرکار حقوقتون رو خرج میکنید؟؟؟

متوجه منظورتون نشدم؟حقوقم رو یه کمیشو پس انداز میکنم یه کمیشم به مادرم کمک میکنم و واسه خودم هر چی دوس داشتم میخرم

2731
بچه بالاخره خودش بزرگ میشه ولی سرکار برو یه سرمایه هست دیگه توی این بی پولی

بچه خودش بزرگ ميشه ولي نيازهايي  داره كه دو سال اول مهمترينش حضور مادره ، من دوستامو ديدم كه به خاطر نبود مادر انقد روحيشون اسيب ديده بود كه بعد بچه دار شدن ترجيح دادن برا بچه هاشون وقت بزارن، وقتي تصميم ميگيريم يه موجودو بدنيا بياريم بايد قبول كنيم و مسئوليت تصميم خودمونو قبول كنيم،مثلا يكيشون ميگفت خوردم زمين سرم شكست خواهرم كلاس اول بود بلد نبوديم چيكار كنيم تا مامانم بياد حوله رو خواهرم رو سرم نگه داشت،و خيلي چيزايي كه خانواده ها اصلا فكر نميكنن بچه بفهمه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
خیلی خوبه که عالیه برای روحیت بازم‌همه چیز دست خودته  من معلمم نه ماه تحصیلی که همش باید صبح ز ...

من از بچگی به روش خودم کار کردم یه جورایی دوس دارم با بزرگ کردن دخترم روحمو تازه کنم اما شوهرم متوجه نمیشه دائم میگه کارت سخت نیست که 

تو کارت کار نیست پاره وقته 

کار تو سرگرمیه

خونواده خودم مشکل زیاد دارن امروز دیدم مامانم سوپی رو که پخته بودم بدون اینکه داغ کنه داده دخترم بخو ...

بگو مادرم دیگه تو سنی نیست بخواد از بچه کوچیک مراقبت کنه روشش قدیمیه نمیخوام بهش تذکر بدم چون ناراحت میشه میگه شمارو هم اینطور بزرگ کردم ولی من دوس دارم دخترم امروزی باشه اونطور با فرهنگ قدیم بزرگ میشه مادرمم گناه داره عذاب وجدان میگیرم حالا ک باید استراحت کنه باید از اول بچه داری کنه حقوق منم طوری نیست ک بشه باهاش کار خاصی کرد 

من باشم دیگه نمیرم ناراحتم شد به روی خودم نمیارم تا اگه حرفی زد منطقی جوابشو بدم 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   
2738
بچه خودش بزرگ ميشه ولي نيازهايي  داره كه دو سال اول مهمترينش حضور مادره ، من دوستامو  ...

من خودم ازاین بچه هام مامانم پرستاربود یه شب درمیون شیفت داشت من توی مهدکودک بودم ساعتایی که مادرم شیفت بود حتی شبا هم توی مهدکودک بودم

پس خودم درد این بچه ها رو خوب میفهمم ولی الان که سختیامون تموم شد همگی خیلی خوشحال هستیم که والدینمون کار کردند ما ازنظر مالی و ازنظر روحی تامین هستیم کامل  

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ولي به نظر من كار تو خوبه هفته اي چهار روز دو ساعت كلا ميشه هشت ساعت زياد نيست، ميتوني دخترتم بزرگتر شد ببريش، من اگر كار اينجوري داشتم مشكلي نداشت، من خودم كارو دوست دارم، ولي به نظرم برا خانما كار پاره وقت عاليه،چون هم كار كردن، هم زياد خسته نميشن 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

من سر کار میرفتم قبل ازدواج و بعد عروسی، کارم خوب بود ۱۲ سال پیش با سه روز کار در هفته و بیمه، ۷۰۰ می‌گرفتم ، تازه میخواستم تمام وقت بشم، وام  هم می‌دادند بهم، شوهرم نذاشت برم دیگه، اولش چیزی نگفت، گفت تا وقتی مانع زندگیمون نشه عیبی نداره، بچه هم هنوز نداشتیم، یه روز دیگه نذاشت برم، گفت کار بیرون، زن را زود پیر میکنه، نمی‌خوام بری، خیلی ناراحت شدم ازش ولی مجبور بودم کارم را رها کنم، اگر هنوز میرفتم چقدر بیمه و سابقه داشتم، چقدر پس انداز داشتم، ولی شوهرم میگه این حرف غلطی است که بگیم بچه یه جوری بالاخره بزرگ میشه، در قبالش مسئولیت داریم

منم همینو میگم ولی همسرم راضی نیست 

سرکار برو به حرف اونایی که بهت میگن سرکار نرو گوش نده 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
متوجه منظورتون نشدم؟حقوقم رو یه کمیشو پس انداز میکنم یه کمیشم به مادرم کمک میکنم و واسه خودم هر چی د ...

من به همسرم گفتم بعد ازدواج اصلا حقوقم رو خرج نمیکنم

فقط پس انداز میکنم

به نظرمم نباید خرج کرد

اگه خرج کنی مرد توقع میکنه

احساس میکنم همسرم پول دوسته دلش نمیاد اون چندرغاز منم از دست بده

همسرم خسیس نیست ولی خیلی خیلی اهل حساب و کتابه هیچوقتم ازمن پولی نخواسته ولی میدونه اگه پول داشته باشم قایم نمیکنم ازش 

2706