2737
2739
عنوان

میخوام سر کار نرم اما همسرم غیر مستقیم میگه برم سرکار

| مشاهده متن کامل بحث + 1935 بازدید | 124 پست
معذرت میخوام ازت شرمندتونم ولی اون موقع چون از این واژه(زبان دراز)استفاده کرده بودید خیلی عصبانی شد ...

دور از جون عزیزم مهم نیست اینجا هرکی نظر شخصی خودشو میگه حالا هرکی دوس داشت استفاده میکنه نخواستم از کنارش میگذره منم اونجا تجربه خودمو گفتم چون واقعا همچین چیزی برام پیش اومد اگه برام کاری میکردن هرروز طعنشو میزدن ولی چون کاری نکردن نمیتونستن چیزی بگن چون میدونستن حتما جواب میدم منظور منم از زبونت درازه پیششون این بود ک دیگه نمیتونن منت بذارن شاید من بد گفتم 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   
دور از جون عزیزم مهم نیست اینجا هرکی نظر شخصی خودشو میگه حالا هرکی دوس داشت استفاده میکنه نخواستم از ...

شرمندتونم  شما کاملاًدرست گفتید

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دور از جون فداتشم خودتو ناراحت نکن این چیزا تو مجازی خیلی پیش میاد    

الهی توی زندگیتون خوشبخت باشید خانوم عاقبت به خیربشید

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2731