2733
2734
عنوان

میخوام سر کار نرم اما همسرم غیر مستقیم میگه برم سرکار

| مشاهده متن کامل بحث + 1935 بازدید | 124 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه کارت خوبه و درآمدشم خوبه برو عزیزم...

یه جور برنامه ریزی کن که به بچه و زندگیتم برسی...

شوهرت مگه خسیسه یا برات کم میزاره که حس بدی از حرفش داری؟؟؟

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
از مردايي ك پول زنو ميخوان متنفرم نامزد من نميذاره برم سركار ميگه حقوقم ميرسه بنظر شما ٣ميليون حقوق ...

نه نميرسه، اگر تهران ساكني، يعني ميرسه ولي به سختي، 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2728

بچه بالاخره خودش بزرگ میشه ولی سرکار برو یه سرمایه هست دیگه توی این بی پولی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

این روزها هزینه های زندگی زیاده واقعا دیگه گذشت اون دوره ای که یه نفر کار میکرد پنج نفر میخوردن

بچه های الان همه تو مهد و دست مادربزرگ تربیت میشن عزیزم نگرانش نباش سعی کن به کارت ادامه بدی

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
وضع مالی شوهرت چطوره  به کار کردن و درآمد تو نیاز داره یا ن

وضع مالیش خوبه ولی به خاطر خرید خونه قسط سنگین میده جوریکه چند ماه نتونسته خرجی بده خودم با حقوقم گذروندم هر وقت هم جایی کم داشته از پس اندازم دادم بهش 

تا حالا یه کتاب رو دوبار خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟داستان تغییر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2740
اخه وقتی سرکار میرم دخترم رو میسپرم به مامانم احساس میکنم با مشکلاتی که نادرم داره حوصله نداره نگهش ...

چند نفر دیدم این کارو گردن پشیمون شدن

کارت چطوره دوسش داری ؟درآمدش خوبه؟

عیبی نداره توام به هر مناسبتی ی جوری با ی کادویی چیزی از مادرت تشکر کن تا چند سال نگه دارن بعد از چهار سالگی بفرست مهد

If you can dream you can do it...  
این روزها هزینه های زندگی زیاده واقعا دیگه گذشت اون دوره ای که یه نفر کار میکرد پنج نفر میخوردن بچه ...

عاخه كارم كمه كه

والا الان باباي من كارمنده ٤نفريم ٦تومن حقوقشه تازگيا ك من نامزد كردم خرج بيشترم شده.

ميگن ميخوان بانكاي انصار و قوامين و حكمت جمع كنن بدن به بانك سپه

چکاره ای عزیزم؟ یا واقعا ارزش داره ک برگردی سرکارت

در امدم زیاد نیست اوایل سرگرمی بود اما با اومدن دخترم دیگه کم اوردم همسرمم اصلا تو کارای خونه کمکم نمیکنه توقع هم داره به روز با کلاسم باشم

شهرستانيم

نميشه نظر داد، من خودم سر كار ميرفتم همسرم حتي نميپرسيد چند ميگيري، حقوق خىدشم مثل هميشه ميريخت به حسابم، ولي ادما متفاوتن، ولي اگر تو شهر خودتي و نزديك خانواده خوبه بري

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

خب بگو چند ماه کار میکنم تا قسط سبک شه بعدش میخوام وقتمو واسه تو و دخترم بذارم الان بچه کوچیکه متوجه نبودنم نمیشه بزرگتر شه بیشتر به من نیاز داره نمیخوام بینمون فاصله بیفته 

از الان باهاش حرف بزن ک چند وقت دیگه میخوای بذاری کنار کارتو 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   
چند نفر دیدم این کارو گردن پشیمون شدن کارت چطوره دوسش داری ؟درآمدش خوبه؟ عیبی نداره توام به هر منا ...

در امدم زیاد نیست ماهی پونصد ششصد تومن هفته ای 4روز دوساعته 

گالری نقاش دارم 

روزایی که سرکار نمیرم خیلی سرحالم ولی روزای دیکه نه

2706