2733
2734
عنوان

کیا فیلم رگ خواب را دیدن

12873 بازدید | 40 پست

یه خلاصه کوچیک شنیدم ازش .اگر شما فیلمشو دیدین لطفا تعریف کنین

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من دیدم خیلی گریه کردم باهاش

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2740
من ديدم اصلا خوشم نيومد  بازي ليلا حاتمي اصلا خوب نبود تو اين فيلم  من نپسنديدم

میشه یکم توضیحش بدین

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   

لیلا حاتمی طلاق می گیره می ره تو رستوران کار کنه با یه اقایی از همکارا اشنا میشه و کلی عشق و عاشقی و حامله میشه بعد میفهمه مرده شوهر صاحب رستوران بوده و اینو فقط برا تفریح میخواسته

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

لیلا حاتمی یه زن مطلقه هست بایه آقایی آشنا میشه که بهش کار میده بعد اخراجش میکنن، میره خونه اقاهه با هم دوست میشن رابطه.... سر آخر وقتی که باردار بوده میفهمه مرده با رییس رستورانی که ازش اخراج شد با هم بودن میره اونجا رسولش کنه مرده هم میزنتش،بچش سقط میشه....

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2706