2752
2734
عنوان

کیا فیلم رگ خواب را دیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 13024 بازدید | 40 پست
من ديدم اصلا خوشم نيومد  بازي ليلا حاتمي اصلا خوب نبود تو اين فيلم  من نپسنديدم

😐

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
اره خیلی قشنگه دلم میگره وقتی میخونه

همايون شجريان خداس خداااااا😭

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😒😒😒😒اره

چرا اين ايموجى رو گذاشتى؟😒

نمیدونم چون شجریانو نمیشناسن😂

شجريانو نميشناسييييي؟؟؟؟؟

شجريانو نميشناسييييي؟؟؟؟؟

نه ندیدمش چون اصلا همش فیلم ترکیه میبینم اصلا باایرانی زیاد جور نیستم همه رو به قیافه میشناسم بازیگرهارو.اسم نمیدونم اگه اهنگهای دیگشو بشنوم شاید بشناسم یا قیافشو ولی نمیدونم کیه😐

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
نه ندیدمش چون اصلا همش فیلم ترکیه میبینم اصلا باایرانی زیاد جور نیستم همه رو به قیافه میشناسم بازیگر ...

چطور ممكنه؟؟؟حتى ربناي پدرشو تو ماه رمضونا موقع افطار نشنيدي؟

يا آهنگ "هواى گريه با من" يكبار هم به گوشت نخورده؟؟؟

فخر موسيقي ايرانن پدر و پسر😍

چطور ممكنه؟؟؟حتى ربناي پدرشو تو ماه رمضونا موقع افطار نشنيدي؟ يا آهنگ "هواى گريه با من" يكبار هم به ...

نه چون اصلا کانال ایرانی نگاه نمیکنم همش مسیر ترکیه

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.