2737
2739
عنوان

ميخام پسردار شم

720 بازدید | 74 پست

سلام من دومين بچمو ميخام اقدام كنم اوليم دختره ميخام دوميم پسر شه كيت گذاشتم ديروز و امروز هر دو خط هم رنگن كي بايد اقدام كنم؟؟؟؟

ميشه يه صلوات بفرسين براي سلامتي ني نيم اللهم صل علي محمد وآل محمد و عج الفرجهم

منم پسر میخوام، کیتم که دو خط شد همون روز فرداش و پس فرداش اقدام کردم، از دخترهای نی نی سایت پرسیده بودم

دوست دارم تمام اطرافیانمو سرحال و خوشحال کنم. خدا رو شکر از همه چیز راضیم اما پای غیبت راجع به جاری هم هستم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ان شاالله به خواستت میرسی.من فعلا قصد ندارم برای بچه دوم امادوست دارم دومیم پسرباشه.شنیدم ک اگه بعد از روز پاکیت روزای زوج نزدیکی کنی پسر روزای فرد دختر.نمیدونم تاچقد صحت داره

عزیزم اگه جنسیت خیلی برات مهمه بهتره وقتی کیت مثبت شد بری سونو گرافی و اگه گفت تخمکت داره آزاد میشه اقدام کنی اینجوری مطمئن تره

توی جوش شیرین هم بشین قبلش هم توت فرنگی بخور به همسرت هم قهوه بده 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
الان يك عده ميان و نصيحتت ميكنن

دقیقا‌.این ناشکری نیست فقط دوست داشتنه وازخدا طلب خواسته است.منم بچه اولم دختره دوست دارم دومی پسر باشه البته سال۱۴۰۰

الهم العجل الولیک الفرج.
2706