2737
2734
عنوان

یه روش لاغری بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 99 پست
من خودم دو هفته ست رژیم گروهی میگیرم.سایزم کم شده.چون پریودم وزن نکردم هنوز.بقیه بچهای گروهم ک خیلی ...

ادرس گروهو بده ماهم بیایم

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دهن معدت     حالا خود دانی     من دوسال پیش ۵۹ کیلو بودم رژیم گرفتم یه ماهه شد ...

اشکالی نداره 😆

الان مغزم در جهت 10 کیلو لاغر شدن خودمم پودر بشم برام مهم نیست 

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58
اتفاقا سنگینه میفته رو غوزک پام کبود شده الان 6 ماهه نمیتونم حلقه رو نگه دارم هی میفته اخه چرا شما ب ...

ولا من بار اول تا چرخوندم یادگرفتم..شوهرمن با اولین بار تونست حلقه بزنه..

http://instagram.com/_u/takhfiff1400
2731
رژیم کانادایی رژیم کتوژنیک خام گیاه خواری رژیم کالری منفی

مرسی عزیزم 😍

من یه بلغمی شیرازی خستم 😩ک شاید حوصلم نشه لایک کنم 😩  ..............وزن اولیه81.200  👀وزن هدف 58 😎اولین هدف 75 🔒دومین هدف 68 🔒سومین هدف 63 🔒چهارمین هدف 60 🔒پنجمین هدف🔒 58
😐بگن کبد و کلیه و قلبت هم پودر میشم باید 10 کیلو کم کنم 

هیچ کسو هیچ چیز ارزش سلامتیمونو نداره

صد در صد تا بحال سلامتیت به طور جدی به خطر نیوفتاده که اینقد با عرض معذرت بی فکر حرف میزنی و میخوایی عمل کنی

شما قراره به طور میانگین 80 سال عمر کتی

یعنیییی بقیشو میخوایی فقط آه و ناله کنی و از این دکتر به اون دکتر باشی

اشکالی نداره 😆 الان مغزم در جهت 10 کیلو لاغر شدن خودمم پودر بشم برام مهم نیست 

پس میخوای بهت بگم چیکار کن فقط معده پعدت درد گرفت من کاره ای نیستم البته تو مثل من خودتو نکش😂😂😅😅

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
رژيم شير بگير من خودم خيلي كم كردم باهاش روزي سه چهار ليتو شير مي خوردم و ميوه يه مقدار كم هم ناهار ...

مثلا چقدر تو یک ماه کم کردین ؟!

2738
ولا من بار اول تا چرخوندم یادگرفتم..شوهرمن با اولین بار تونست حلقه بزنه..

من حلقه رو برمیدارم پسرم میاد میشینه نگا کنه بخنده شوهرمم یواشکی عیلم میگیره هر هر میخنده🙈🙈🙈🙈

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف
😯 چی  ن فقط سیب درمانیه  مامانم انجام داد دوماهه کم کرد

هووو 2 ماه دیرم میشه 

1 ماهه فقط 

قرص ادیوس بخور

چنده ؟!

2706