2737
2734

بچه ها من فهمیده بودم قبلن دوست پسرم خاستگاری دختر خالش رفته اونم میگفت من نرفتم فقط خانوادم رفته بودن که من باور نکردم گفت اگه باور نداری بیا از ابجیه همون دخترخالم بپرس ببین ک من نرفتم بپرس بعد به دخترخالش گفت ابجی شماره الهام رو بهت بدم میشه بری همینجوری باهاش حرف بزنی بعد اونم گفت باشه

دخترخالش اولین بار بود ک باهام حرف میزد

بهم پیام داد سلام الهام جان خوبی زهرا هستم دخترخاله ی علی

بعدهمون لحظه ب نامزدم پیام داد گفت احوال پرسی کردیم الان چطور بحثو بندازم؟ نامزدمم گفته بود بگو علی گفت با من کاری داری چیزی شده

منم به نامزدم گفتم این حرفش ینی چی گفت خب اولین باره باهات حرف میزنه نمیدونه چی بگه اومده از من بپرسه چجوری حرف بندازه باهات حرف بزنه وگرنه نمیدونست قراره ازش سوال بپرسی

حالا میگم بنظرتون باهم دست به یکی کردن یا منظورش ازاین حرف اینه ک چون اولین باره میخاست باهام حرف بزنه نمیدونست چی بگه؟؟

آره قشنگ مشخصه دست ب یکی کردن

نامزدته یا دوس پسر؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

عزیزم بر فرض رفته

چیشده؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
از کجا مشخصه عزیزم

سوتی داده دختر خالش

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 

همه چی عادیه طبیعیه 

جز اینکه چطور بحثو بندازم

کدوم بحث؟ شما داشتی با یه قصدی پیام میدادی اونکه قرار بود همینجوری پیام بده

مگه اینکه منظورش از بحث پیش انداختن اینه که حرف بزنید و بحث خاصی منظورش نیست

بنظر من که بیخیال اینقدر گیر نده یه دختر خالش و باعث نشو حساس بشه روش فکر کنه گوهر خاصیه حالا

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

دست به  یکیه چی ؟ مگه مجبوره دوروغ بگه به شما ؟ اصلامگه میشه یه پسربره خواستگاری بعدبادختر دست به یکی کنن که به دوست دخترش نگن اومده خواستگاری؟ نه دوروغ نگفته چون اصلا نمیشه تواین مورد کسی هم دست ادم بشه

2706