2733
2734

ما داریم خونه می‌سازیم می‌خوایم شوفاژ بزاریم شوهرم میگه باید گاز هم بکشیم شاید یهو وسط زمستون برق رفت من اصلا بخاری دوست ندارم بنظرتون چکار کنم متنفرم از بخاری 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

خونمون مسکن ملی هست که رییسی داد بهمون گفتن شوفاژ باشه شوهرم میگه گاز هم بکشیم میگن شوفاژ گرم نمیکنه

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا لوله گاز بذارین چه اشکالی داره؟ ما که نداریم و تا حالا هم لازم نشده چون احتمال اینکه برق بره خ ...

شما شوفاژ دارین؟ سرد میشه خونتون.

واسه ما هم شوفاژه فقط تو حالمون و اتاق مامانم یک جا هست برای بخاری... چون پکیج با برق کار میکنه اگه ...

خب اینجا تا حالا نشده زمستون برق بره بعدم مثلا برق بره تا بیا بریم لوله بیاریم بزنیم جا بخاری بیاریم روشن بشه برق اومده 

خب برق بره بازم کرسی کار نمیکنه 

اتیش درست کنن😂😂

حالا بیس چاری زمستون برق نمیره که تابستونا برق میره ده ساله شوفاژ زندگی میکنیم چبدااانم

به دی ان ای باکتری و میتوکندی و کلروپلاست میگن دنای حلقوی🐳
خب اینجا تا حالا نشده زمستون برق بره بعدم مثلا برق بره تا بیا بریم لوله بیاریم بزنیم جا بخاری بیاریم ...

😂😂😂 چمیدونم اتفاقه دیگه... میتونید بزارید گاز و دودکش ولی استفاده نکنید خب یک جور محکم کاریه...

ولی از نظر گرمایشی شوفاژ خوبه گرم میکنه مشکلی نداره