2733
2739
عنوان

به شوهرم خبر باردای قبلیمو اینجوری دادم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1496 بازدید | 73 پست

منم یه عروسک نی نی لخت خریدم یه کارت هدیه هم گرفتم براش نوشتم  میدونم بهترین بابای دنیا میشی پدرشدنت مبارک با عروسکه کادو کردم دادم بهش چون نزدیک تولدش بود فکر کرد برا خودش کادو گرفتم اول که باز کرد فکر کرد دارم سربسرش میذارم بعد که کارت رو دید کلی سومرایز شد و ذوق کرد ولی واسه ما هم مثل شما دوامی نداشت و چند وقت بعدش فهمیدم بارداری پوچه سقط شد

چند ماه بعدش دوباره باردار شدم وقتی رفتم سنو همش استرس داشتم که پوچ باشه وقتی دکتر گفت دو تا ساک بارداری تشکیل شده که هر دو قلب داره از خوشحالی گریه کردم و خدا رو شکر کردم همونموقع زنگ زدم به شوهرم اطلاع دادم خیلی خیلی خوشحال شد ولی اینبار هم خدا نخواست که من بشم خوشبخترین زن دنیا بعد ۷ ماه اناظار و انید آرزو زود به دنیا اومدن و خیلی زودتر از رستشون دادم😢😢

عزیزم چه با احساس و زیبا انشالله به زودی بیلی تاپیک بارداری تو بزنی همسر دوست شوهرم دوتا سقط داشت ...

آره عزیزم 5 ماه هستش ک تو اقدامم ولی فعلا خبری نیس 

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیییییزم ان شاالله ب زودی یه نی نی تپل مپل بیاد تو شمکت غم نخور منم برات صلوات نذر میکنم...

انشالله خدا دامن شمارو هم سبز و چراع دلتون روشن بشه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

(خدا جونم خودت درستش کن) ثمیننننننن سابقم دوستان نتونستم ازتون دل بکنم حالا که خوندی یه صلوات مهمونم کن😘😘😘
2731
انشالله خدا دامن شمارو هم سبز و چراع دلتون روشن بشه اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

ممنونم

باردار نیستم اما عاشق بچه ام......خیلی دلم میخواد مامان بشم...حسابی دلم گرفته...نمیدونم چیکار کنم؟.....الکی تیکر زدم....😢
منم یه عروسک نی نی لخت خریدم یه کارت هدیه هم گرفتم براش نوشتم  میدونم بهترین بابای دنیا میشی پد ...

عزیزدلممم😢😢😢

این سخت تره میدونم 

خدا انشالله به شماهم هرچه زودتر نی نی سالم بده با عنر زیاد و باعزت 

خدا صبرتون بده

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
آره عزیزم 5 ماه هستش ک تو اقدامم ولی فعلا خبری نیس 

انشالله عزیزم خبرای خوش بهت برسه و پرشور تر از حال پارسالت باشه 

ولی حتما ایه واسه بچه دارشدن رو بخون با اعتمادکامل 

به امید خدا

(خدا جونم خودت درستش کن) ثمیننننننن سابقم دوستان نتونستم ازتون دل بکنم حالا که خوندی یه صلوات مهمونم کن😘😘😘
عزیییییزم ان شاالله ب زودی یه نی نی تپل مپل بیاد تو شمکت غم نخور منم برات صلوات نذر میکنم...

قربون مهربونیت 😍

بحق جدم انشالله شماهم زودتر تیکر واقعی بذاری و خدا بهت اولادی بده با عمر زیاد و باعزت

قربون مهربونیت 😍 بحق جدم انشالله شماهم زودتر تیکر واقعی بذاری و خدا بهت اولادی بده با عمر زیاد و ب ...

واااااااایی ممنونم عزیزم.......

ان شاالله..

باردار نیستم اما عاشق بچه ام......خیلی دلم میخواد مامان بشم...حسابی دلم گرفته...نمیدونم چیکار کنم؟.....الکی تیکر زدم....😢
انشالله عزیزم خبرای خوش بهت برسه و پرشور تر از حال پارسالت باشه  ولی حتما ایه واسه بچه دارشدن ...

چه آیه ای هست؟

میذارین اینجا من و بقیه استفاده کنیم؟

ممنونم عزیزم